Daniel Pik zawodnikiem Cracovii!

  21.01.2018
  Daniel Pik zawodnikiem Cracovii!
  Młody talent Daniel Pik dołącza do Cracovii! Zawodnik przechodzi do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

  Młody talent Daniel Pik dołącza do Cracovii! Zawodnik przechodzi do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

  Daniel Pik to 17-letni zawodnik występujący na pozycji napastnika.

  Urodził się 20 lipca 2000 roku w Pułtusku. Występował w drużynach juniorskich Nadnarwianki Pułtusk, Bugu Wyszków, w Nadnarwiance był również w drugiej części sezonu 2015/16 częścią pierwszej drużyny. Od sezonu 2016/17 grał dla juniorskiego zespołu Polonii Warszawa. Zeszłej jesieni był najskuteczniejszym strzelcem zespołu, zdobywając w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów sześć bramek. Ma również na koncie trzy występy w młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 18.

  Teraz Daniel Pik dołącza do "Pasów" i jeszcze dziś wyleci z drużyną na zimowy obóz przygotowawczy do Turcji.

  Daniel, witamy w Cracovii!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ