Deniss Rakels w Cracovii!

  • Wideo
15.01.2014
Deniss Rakels w Cracovii!
Deniss Rakels podpisał kontrakt z Cracovią! 21-letni Łotysz związał się z naszym Klubem półroczną umową.

Deniss Rakels podpisał kontrakt z Cracovią! 21-letni Łotysz związał się z naszym Klubem półroczną umową.

- Być może mi nie uwierzycie, ale naprawdę w tym sezonie oglądałem prawie wszystkie mecze Cracovii dlatego, że bardzo mi się podoba styl gry drużyny Wojciecha Stawowego. Wiem, że ofensywa w "Pasach" jest mocna, ale mam nadzieję, że ze mną będzie jeszcze silniejsza - powiedział łotewski napastnik.

Z przyjścia byłego króla strzelców ligi łotewskiej, bardzo cieszy się opiekun Cracovii Wojciech Stawowy - Deniss to jest piłkarz pasujący do naszej koncepcji gry. Jest bardzo szybki, kreatywny i waleczny, kogoś takiego właśnie potrzebowałem - powiedział.

Deniss Rakels dołączył już do, przebywających na zgrupowaniu w Uniejowie, piłkarzy Cracovii.

PS

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ