Dziękujemy za wsparcie podczas meczu z Górnikiem!

  13.09.2021
  Dziękujemy za wsparcie podczas meczu z Górnikiem!

  Za nami pierwszy mecz po przerwie na spotkania reprezentacji narodowych - w sobotę #NaStadionie zmierzyliśmy się z Górnikiem Zabrze. Wyjątkowo emocjonująca końcówka, która przyniosła nam cenny punkt, to także efekt dopingu naszych Kibiców. Dziękujemy, że byliście z Pasami!


  Mecz rozgrywany był w dniu szczególnym dla wszystkich, których codzienność wypełnia troska i walka o ludzkie życie. 11 września przypadał tegoroczny Światowy Dzień Pierwszej Pomocy, który w istotny sposób upamiętniony został w trakcie spotkania z zabrzanami.

  Przed wejściem na nasz Stadion dystrybuowane były specjalne, bezpłatne wizytówki, których zadaniem była prezentacja niezbędnej wiedzy nt. podstawowych zabiegów resuscytacji osób dorosłych. Ich kompaktowy format miał na celu wpasowanie się do każdego portfela lub kieszeni oraz służenie niezbędną pomocą w sytuacjach zagrożenia ludzkiego życia.

  Wierzymy, że nasze karty wizytowe pomogły poszerzyć społeczną świadomość, a docelowo - pomogą, gdy przyjdzie nagle zastosować je w praktyce.

  Jeśli nie mogłeś odebrać swojej podczas sobotniego meczu, nic straconego! Część egzemplarzy trafiła do naszego stacjonarnego Sklepu w pasażu Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1. Znajdziecie je przy sklepowych kasach, podczas dokonywania końcowej płatności. Ich odbiór, podobnie jak w sobotę, jest bezpłatny. Uwaga: liczba dostępnych wizytówek jest ograniczona.

  Akcenty, związane ze świętem o szczególnej społecznej wadze, znaleźć mogliście również na naszym Sektorze Rodzinnym. Najmłodsi Kibice, poza zwyczajową serią gier i zabaw, mogli liczyć na specjalne pokazy udzielania pierwszej pomocy, prowadzone przez Stowarzyszenie Malta Służba Medyczna. Dziękujemy, to przyjemność gościć Was na "Ziemi Świętej"!  Po spotkaniu z Górnikiem do małych posiadaczy Paszportów Cracovii trafiły również specjalne szaliki, przygotowane przez Stowarzyszenie "Cracovia to My". Okazjonalne upominki na ręce młodych Kibiców przekazali piłkarze Pasów.

  Paszport Cracovii to specjalny konkurs, organizowanym przez Klub we współpracy ze Stowarzyszeniem. Więcej informacji nt. Paszportów znajdziecie [W TYM MIEJSCU].

  W trakcie spotkania informacje nt. zasad udzielania pierwszej pomocy emitowane były także na stadionowych bandach LED. Dzięki tej lokalizacji istotny przekaz, który może ratować ludzkie życie, trafił także do widzów, śledzących mecze Cracovii w telewizji.  Przed sobotnim meczem oraz tuż po nim promocję swojej nowej książki przeprowadził Pan Leszek Mazan. W ramach "Abecadła Pasów" wybitny krakauerolog, a zarazem Kibic Cracovii przedstawia zasłużone dla Klubu postaci, miejsca i zdarzenia z właściwą sobie swadą i poczuciem humoru. Egzemplarze książki wraz z autografem Autora mozna było zdobyć na godzinę przed rozpoczęciem meczu oraz po ostatnim gwizdku w Oficjalnym Sklepie Cracovii.

  O szczególne emocje zadbali tego dnia również nasi zawodnicy, po pełnej dramaturgii końcówce odrabiając dwubramkową stratę i zapisując na swoim koncie cenny remis.

  Dziękujemy, że byliście z nami w minioną sobotę. Do zobaczenia #NaStadionie podczas meczu ze Stalą Mielec!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ