W niedzielę odbierz Paszport Cracovii na Sektorze Rodzinnym!

  29.07.2021
  W niedzielę odbierz Paszport Cracovii na Sektorze Rodzinnym!

  Podczas niedzielnego spotkania ze Śląskiem Wrocław, które będzie inauguracyjnym meczem sezonu 2021/22 #NaStadionie, najmłodsi kibice będą mogli odebrać specjalne Paszporty Cracovii!


  Paszport Cracovii to konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Cracovia To My oraz MKS Cracovię. Polega on na zbieraniu naklejek do specjalnego albumu, który rozdawany będzie przy wejściu na Sektor Rodzinny - bądź przy zakupie biletu na Sektor I w kasach biletowych.

  Zabawa przeznaczona jest dla dzieci urodzonych po 1 stycznia 2006 roku. Naklejki do albumu wydawane będą przy wejściu na Sektor Rodzinny przed każdym domowym meczem Pasów. Nagrodę główną wygra osoba, która zbierze największą ilość naklejek i zgłosi się z wypełnionym albumem w dniu ostatniego meczu w sezonie 2021/22.

  Sektor Rodzinny to świetna opcja dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wspólnie dopingować drużynę Pasów oraz przeżywać sportowe emocje w bezpiecznym, a także specjalnie przeznaczonym dla najmłodszych kibiców oraz ich opiekunów miejscu. Oprócz samego widowiska sportowego i rodzinnej atmosfery, w Sektorze Rodzinnym na dzieci będą czekać animatorzy, którzy zapewnią szereg interesujących atrakcji, intencjonalnie zorganizowanych dla małych kibiców.

  Bilety na sektor I pozostają wciąż dostępne! Sprzedaż, jak zawsze, prowadzona jest zarówno online - na witrynie bilety.cracovia.pl - jak i w stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ