FIFA 18 Ekstraklasa Cup powraca! Nie zwlekajże i zgłoś się do turnieju eliminacyjnego już teraz!

  02.03.2018
  FIFA 18 Ekstraklasa Cup powraca! Nie zwlekajże i zgłoś się do turnieju eliminacyjnego już teraz!
  Jesteś kibicem Cracovii, a jednocześnie zapalonym graczem FIFY 18? Teraz masz szansę się wykazać! Wyślijże zgłoszenie i weź udział w eliminacjach do turnieju FIFA 18 Ekstraklasa Cup! Zwycięzca zmagań, wraz z zawodnikiem pierwszej drużyny Pasów, będzie reprezentował Klub podczas finałów w Warszawie!

  W turnieju organizowanym przez Ekstraklasę S.A. wspólnie z EA SPORTS Polska wezmą udział reprezentacje wszystkich 16 klubów występujących na najwyższym szczeblu piłkarskich rozgrywek w kraju. Pierwsza edycja tego wydarzenia przyniosła wiele emocji i zapewne nie inaczej będzie w tym przypadku. Przypomnijmy, że w lutym ubiegłego roku najlepsza okazała się Bruk-Bet Termalika Nieciecza, która w wielkim finale pokonała Lechię Gdańsk. Poprzednio nasz zespół w składzie Przemysław Pyrdek oraz Damian Kubicki (zwycięzca eliminacji) po wyrównanych meczach zakończył rozgrywki w fazie grupowej. Tym razem liczymy na więcej!

  Każda drużyna biorąca udział w turnieju składa się z dwóch graczy: piłkarza danego klubu oraz drugiej osoby wytypowanej przez klub w dowolny sposób. Chcielibyśmy, podobnie jak w zeszłym roku, aby w rozgrywkach finałowych Cracovię reprezentował/a jeden lub jedna z Was! Zwycięzcę wyłonimy więc w wewnętrznych eliminacjach!

  Aby zgłosić się do turnieju eliminacyjnego, wyślijże swoje dane (imię, nazwisko, pesel oraz numer telefonu) na adres konkurs@cracovia.pl. Wśród kibiców Cracovii poszukujemy najlepszych zawodników gry FIFA 18!! Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego do swojego zgłoszenia dołącz coś co przekona nas, że to właśnie Ty należysz do elity! Pochwal się swoim rankingiem z pojedynków online, powtórką świetnie rozegranej akcji lub fantastycznie wykonanym rzutem wolnym! Osiągnięcia w grze będą czynnikiem decydującym przy rozpatrywaniu wniosków  (drugim kryterium będzie kolejność zgłoszeń).

  Każdy uczestnik turnieju będzie rzecz jasna rywalizował drużyną Pasów. W eliminacjach do turnieju mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

  Na wasze maile czekamy do środy 7 marca! Najpóźniej następnego dnia wybrane osoby dostaną od nas informację zwrotną ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi turniej eliminacyjnego, który odbędzie się w Krakowie w niedzielę 11 marca. Zwycięzca eliminacji we wtorek 20 marca w Warszawie będzie reprezentował Cracovię w ogólnopolskim finale FIFA 18 Ekstraklasa Cup!

  Serdecznie zachęcamy do wysyłania zgłoszeń, przyprowadzania na eliminację swoich znajomych i kibicowania graczom w czasie rozgrywek!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ