Firma Weron Nowym Oficjalnym Partnerem Cracovii!

  11.06.2024
  Firma Weron Nowym Oficjalnym Partnerem Cracovii!

  Z radością informujemy, że firma Weron została Nowym Oficjalnym Partnerem Cracovii. Weron jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych produktów medycznych, suplementów diety oraz sprzętu do regeneracji, przez co odgrywa kluczową rolę w codziennym funkcjonowaniu i rozwoju naszych zawodników.

  Firma Weron, działa na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z liderów pod względem rozwiązań w zakresie suplementacji i regeneracji dla sportowców. Partnerstwo będzie polegać na zaopatrywaniu pierwszej drużyny w suplementy diety, produkty medyczne i sprzęt do regeneracji.

  "Partnerstwo z firmą Weron to kolejny krok naprzód dla naszego klubu. Zapewnienie naszym zawodnikom dostępu do najlepszych produktów suplementacyjnych to fundament budowania silnej i zdrowej drużyny.” – powiedział prezes MKS Cracovia SSA, dr Mateusz Dróżdż.

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Nowego Partnera Cracovii!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ