Informacja nt. harmonogramu sprzedaży Karnetów Jesień 2021

  09.07.2021
  Informacja nt. harmonogramu sprzedaży Karnetów Jesień 2021

  Już w najbliższą środę, 14 lipca, rozpocznie się proces sprzedaży abonamentów na domowe mecze Pasów w rundzie jesiennej PKO BP Ekstraklasy.


  Przez cztery pierwsze dni dystrybucja będzie miała charakter zamknięty - pierwszeństwo wówczas będą mieć posiadacze Karnetów Jesień w poprzednim sezonie, którzy swoje abonamenty będą mogli kupić z 60% zniżką.

  Otwarta sprzedaż, dostępna dla wszystkich zainteresowanych, wystartuje wraz z początkiem kolejnego tygodnia, w poniedziałek 19 lipca. Po tygodniu jej trwania do dystrybucji wprowadzone zostaną również pojedyncze wejściówki na rozpoczynający rundę jesienną mecz ze Śląskiem Wrocław (1 sierpnia, niedziela - godz. 17:30 #NaStadionie).

  Przypominamy, że zgodnie z założeniami rekompensat z minionego sezonu, posiadacze karnetów Cały z rozgrywek 2020/21 nie będą musieli kupować nowego abonamentu. Ich karnety zostaną darmowo przedłużone do końca rundy jesiennej nowego sezonu. Proces jest w pełni automatyczny i nie wymaga pojawienia się w stacjonarnym Punkcie Obsługi Kibica.

  Szczegóły dotyczące nowego systemu i dokładna godzina rozpoczęcia sprzedaży zamkniętej karnetów zostaną podane we wtorek 13 lipca.

  Dokładny harmonogram sprzedaży karnetów/biletów:

  14-18.07 - zamknięta sprzedaż Karnetów JESIEŃ 2021 dla posiadaczy Karnetów JESIEŃ 2020
  19.07 - rozpoczęcie otwartej sprzedaży Karnetów JESIEŃ 2021
  26.07 - rozpoczęcie sprzedaży biletów na pierwszy domowy mecz sezonu 2021/2022


  REZERWACJE
   

  W związku z obowiązującymi nas regulacjami, które - podobnie jak przed rokiem - dopuszczają wypełnienie 50% obiektów sportowych na otwartej przestrzeni z zachowaniem co drugiego miejsca pustego, posiadacze przedłużonych abonamentów zachowają miejsca wykupione przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

  Docelowo Klub planuje powrót do rezerwacji miejsc karnetowych z rozgrywek 2019/20, jednak stanie się to formalnie możliwe dopiero w momencie stuprocentowego otwarcia obiektów sportowych.


  KARTY KIBICA WAŻNE NA DŁUŻEJ

  Informujemy, że automatycznemu przedłużeniu ulegają również Karty Kibica, które wygasały w okresie 1.01 - 31.12.2021. Aby ułatwić Kibicom przejście na nowy system sprzedaży, ważność tych Kart zostanie utrzymana do 30.06.2022.


  CENNIK I PROMOCJE

  Wszystkie obniżki oraz przedłużenia abonamentów obejmują każdy typ karnetu, zakupiony przed poprzednim sezonem - włącznie ze zniżkowymi abonamentami dla seniorów, studentów, kobiet, niepełnosprawnych lub dzieci. Przed nowym sezonem obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek.

  Poniżej znajdziecie cennik Karnetów JESIEŃ 2021/22, a także spis obowiązujących promocji. Podane w nim ceny abonamentów są kwotą bazową, a 60% upust dla Karnetowiczów JESIEŃ z poprzedniego sezonu naliczany będzie w momencie sprzedaży. Jak zawsze, w cenę karnetu wliczone pozostają mecze Fortuna Pucharu Polski oraz pasiastych rezerw.
  PROMOCJE:

  - OFERTA DLA STUDENTÓW:

  Studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu.

  Dostępne są również karnety studenckie na rundę jesienną za 49 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz jesienne karnety za 49 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet Jesień za 49 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

  - ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

  Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet Jesień dla dziecka w tym wieku dostępny jest w cenie 10 zł. 

  - PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

  Dostępne są również karnety jesienne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 49 zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

  - OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.


  KONTAKT

  Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.


  KARNETY VIP

  Kibiców zainteresowanych przedłużeniem karnetów na sektor VIP od 19 lipca zachęcamy do kontaktu z p. Moniką Misiak. Wiadomości mailowe przyjmujemy pod adresem: monika.misiak@cracovia.pl, tel. 694 464 558.

  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ