Informacja nt. rekompensat dla posiadaczy Karnetów w sezonie 2020/21

  24.06.2021
  Informacja nt. rekompensat dla posiadaczy Karnetów w sezonie 2020/21

  Trwa okres przerwy między kolejnymi sezonami PKO BP Ekstraklasy. Zakończone już rozgrywki były dla wszystkich Klubów szczególnie trudne - także i my zostaliśmy na długo pozbawieni Waszego wsparcia na trybunach "Ziemi Świętej" przy ul. Józefa Kałuży 1.


  W obliczu tej wyjątkowej sytuacji, u progu kolejnego sezonu Klub oferuje rekompensaty dla wszystkich posiadaczy abonamentów w rozgrywkach 2020/21.

  Przed październikowym zamknięciem trybun obiektów sportowych, Kibice Pasów mogli nabywać zarówno karnety JESIEŃ, jak i CAŁY. W nadchodzących rozgrywkach, z uwagi na ryzyko ponownego pogorszenia się sytuacji epidemicznej, do sprzedaży wprowadzony zostanie wyłącznie abonament na rundę jesienną, a przed ligową wiosną uruchomiona zostanie sprzedaż karnetu WIOSNA.

  W ramach proponowanej przez Klub rekompensaty, Karnety CAŁE z sezonu 2020/21 zostaną automatycznie przedłużone na rundę jesienną 2021/22. Szczegóły rezerwacji dotychczas zajmowanych miejsc #NaStadionie uzależnione będą od treści rozporządzenia Rady Ministrów, obowiązującego w momencie uruchomienia sprzedaży abonamentów. Element ten jest bezpośrednio związany z procentową liczbą miejsc na trybunach, które będziemy mogli Wam udostępnić na początku nowego sezonu.

  Dla osób, które przed poprzednim sezonem nabyły Karnet JESIEŃ, oferujemy zaś 60-procentowy upust na abonamenty przed nowym sezonem. Zniżka obejmuje WSZYSTKIE jesienne karnety, zakupione przed rozgrywkami 2020/21 - włącznie ze zniżkowymi abonamentami dla seniorów, studentów, kobiet, niepełnosprawnych lub dzieci. Przed nowym sezonem obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek.

  Dokładną datę rozpoczęcia dystrybucji podamy w najbliższym czasie. Jej start planowany jest na lipiec, zaś precyzyjny moment uruchomienia wiąże się ściśle z wdrażanym przez Klub nowym systemem sprzedaży biletów. Rozwijamy się dla Was, a efekty tej pracy zaprezentujemy już wkrótce.

  Poniżej znajdziecie cennik Karnetów JESIEŃ 2021/22, a także spis obowiązujących promocji. Podane w nim ceny abonamentów są kwotą bazową, a 60% upust dla Karnetowiczów JESIEŃ z poprzedniego sezonu naliczany będzie w momencie sprzedaży. Jak zawsze, w cenę karnetu wliczone pozostają mecze Fortuna Pucharu Polski oraz pasiastych rezerw.


  PROMOCJE:


  - OFERTA DLA STUDENTÓW:

  Studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu.

  Dostępne są również karnety studenckie na rundę jesienną za 49 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz jesienne karnety za 49 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet Jesień za 49 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości). 

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

  - ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

  Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet Jesień dla dziecka w tym wieku dostępny jest w cenie 10 zł.

  - PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

  Dostępne są również karnety jesienne dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 49 zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

  - OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

  KONTAKT


  Mamy nadzieję, że proponowane rekompensaty znajdą Wasze uznanie. Wszelkie wątpliwości oraz inne wiadomości, związane z procesem ich honorowania, przyjmowane są pod adresem mailowym marketing@cracovia.pl

  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ