J. Zieliński: Przegraliśmy z lepszą drużyną

  • Wideo
24.08.2019
J. Zieliński: Przegraliśmy z lepszą drużyną
Były Trener zespołu Pasów, Jacek Zieliński, wrócił dziś do Krakowa w barwach Arki Gdynia. W meczu przyjaźni uległ Cracovii, co podsumowywał na pomeczowej konferencji prasowej.

Jacek Zieliński (I trener Arki Gdynia): To dla mnie fajny powrót, na Cracovię zawsze przyjeżdżam z sentymentem. Natomiast jest to też powrót nieudany. Przegraliśmy z lepszą drużyną. Nie udźwignęliśmy tego meczu przyjaźni i nasza sytuacja robi się ciężka.

Musimy się skupić na tym, że gramy o utrzymanie. Próbujemy skleić drużynę, zawodnicy przychodzili do nas w różnych momentach okresu przygotowawczego. Jedynym, który przyszedł odpowiednio wcześnie, był Busuladzić. Ja w tych chłopaków wierzę. Jesteśmy powoli postrzegani jako zespół, który się odstrzela, ale jeszcze powalczymy. Niejednego jeszcze zaskoczymy.

Pracowaliśmy razem z Damianem Dąbrowskim z dobrymi efektami. Za mojej kadencji stał się kadrowiczem. Jego karierę niestety przyhamowały trzy kontuzje w najgorszym momencie. Uważam jednak, że trafił do dobrego klubu, który będzie się bił o najwyższe cele w Polsce. Jest w stanie dużo temu klubowi dać.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ