Jakub Wójcicki nowym piłkarzem Cracovii!

  • Wideo
27.06.2015
Jakub Wójcicki nowym piłkarzem Cracovii!
Jakub Wójcicki podpisał w sobotę trzyletni kontrakt z Cracovią! 26-letni boczny obrońca przechodzi do naszego Klubu z Zawiszy Bydgoszcz na zasadzie transferu definitywnego.

Jakub Wójcicki podpisał w sobotę trzyletni kontrakt z Cracovią! 26-letni boczny obrońca przechodzi do naszego Klubu z Zawiszy Bydgoszcz na zasadzie transferu definitywnego.

- Cieszę się z bardzo z tego transferu - przyznaje Jakub Wójcicki, po czym dodaje: -  Trafiam do fajnego klubu, który w końcówce sezonu zaprezentował naprawdę dobrą piłkę. Chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do gry "Pasów" i dalej rozwijać się z korzyścią dla klubu.

Swojego zadowolenia z transferu Wójcickiego nie kryje trener Jacek Zieliński. - Kuba był jednym z najlepszych zawodników Zawiszy w zeszłym sezonie. To bardzo solidny obrońca obdarzony świetnymi warunkami fizycznymi, przez moment ocierał się nawet o powołanie do reprezentacji Polski. Może grać na boku obrony, ale również w pomocy. Na pewno wykorzystamy jego potencjał i będzie dużym wzmocnieniem zespołu - mówi szkoleniowiec "Pasów".

Wójcicki swoją przygodę z piłką rozpoczynał w Zniczu Pruszków. Zanim trafił do Zawiszy Bydgoszcz występował w zespołach z niższych lig, takich jak: Anprel Nowa Wieś, Piast Piastów, czy GLKS Nadarzyn.

Z drużyną z Bydgoszczy związał się w 2010 roku i reprezentował jej barwy aż do teraz. To właśnie w Zawiszy zadebiutował w Ekstraklasie, w której łącznie rozegrał 73 mecze, zdobywając w nich 3 bramki.

Wójcicki urodził się 9 lipca 1988 roku. Mierzy 190 cm wzrostu.

Kuba, witamy w Klubie!

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ