Jesteśmy w Bad Zell!

  24.06.2022
  Jesteśmy w Bad Zell!

  W czwartek podopieczni Jacka Zielińskiego przybyli do austriackiej miejscowości Bad Zell. To właśnie tu przez 10 dni Pasy będą szykować swoją formę na nowy sezon.

  Miejscowość Bad Zell jest oddalona o około 25 kilometrów od jednego z większych austriackich miast, Linzu, stolicy regionu Górna Austria. Mieszka w niej 2976 osób (wg. danych ze stycznia 2022 roku). Ta uzdrowiskowa miejscowość znajduje się w powiecie Freistadt, który graniczy z Czechami. O wszelkich atrakcjach regionu możecie przeczytać [TUTAJ].

  Zawodnicy Pasów przebywają w czterogwiazdkowym hotelu. Oprócz znajdujących się w pobliżu boisk do piłki nożnej, miejsce to oferuje m.in. klika basenów, zarówno otwartych, jak i pod dachem, siłownię, sauny, własne centrum medyczne z komorą do krioterapii, salony spa i masażu oraz rekreacyjne ścieżki pieszo-rowerowe. 

  Przy okazji zgrupowania, nasi zawodnicy rozegrają w Austrii 3 sparingi, przeciwko LASK Linz (25 czerwca, 17:00), Olympiakosowi Pireus (27 czerwca, 18:00) i Rapidowi Bukareszt (1 lipca, 11:00).

  Materiały z przygotowań naszych zawodników do rozgrywek w sezonie 2022/2023 będziecie mogli znaleźć na naszej stronie internetowej, klubowym kanale w serwisie YouTube, a także na oficjalnych profilach Pasów na Facebooku, Twitterze, Instagramie i TikToku.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ