Kamil Biel nowym Asystentem Trenera i Analitykiem Cracovii

  02.12.2023
  Kamil Biel nowym Asystentem Trenera i Analitykiem Cracovii

  Niezwykle miło nam poinformować, że do Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce dołącza Kamil Biel. Będzie on pełnił funkcję Asystenta Pierwszego Trenera i Analityka.

  Kamil Biel urodził się w 1992 roku. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu (kierunek: Wychowanie Fizyczne) oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu (kierunek: Analityk Gry Sportowej). Posiada licencję trenerską UEFA A. Od 2013 do 2023 roku związany był z Sandecją Nowy Sącz, gdzie najpierw pracował jako trener grup młodzieżowych w Akademii Sandecja, a później dołączył do sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu w roku analityka oraz asystenta trenera.

  - Bardzo się cieszę, że Kamil dołączył do naszego sztabu. Od dłuższego czasu myśleliśmy o poszerzeniu kadry szkoleniowej i teraz stało się to faktem. Nasz nowy człowiek będzie pełnił funkcję analityka i pomagał nam w treningach jako asystent. Myślę, że korzyści będą obopólne. Kamil ma dobre rekomendacje i myślę, że robi krok do przodu. Czas pokaże, jak będzie to wszystko wyglądało. Cieszę się z nowej osoby w sztabie, bo pracy jest bardzo dużo - zaznacza Trener Cracovii, Jacek Zieliński.

  Kamil, witamy w Cracovii i życzymy udanej pracy dla naszego klubu!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ