Karnetowiczu - indywidualne sesje zdjęciowe z Pucharem wciąż trwają!

  15.09.2020
  Karnetowiczu - indywidualne sesje zdjęciowe z Pucharem wciąż trwają!

  Podczas startu sezonu 2020/21 nagradzamy naszych najaktywniejszych Kibiców! Od pierwszych dni września trwają sesje indywidualne naszych Karnetowiczów z Pucharem! Kupiłeś karnet na nowe rozgrywki? Napisz do nas na marketing@cracovia.pl i umów się na zdjęcie!


  Zdobyte przez Pasy w lipcu trofeum to pierwszy krajowy puchar w kolekcji osiągnięć najstarszego Klubu sportowego w Polsce. Okazała zdobycz została już zaprezentowana Kibicom podczas sierpniowej celebracji - wówczas również wielu z Was wykonało sobie zdjęcia z naszym trofeum. Wszystkim zainteresowanym Karnetowiczom proponujemy jednak niezmiennie opcję sportretowania się z Pucharem "sam na sam" wraz z możliwością podniesienia go do zdjęcia.

  Uprzejmie prosimy o podanie swojego numeru telefonu w treści przesyłanego do nas maila. Jego obecność ułatwi nam późniejszy kontakt w celu ustalenia godziny spotkania.

  Czekamy na Wasze wiadomości! Puchar jest Nasz i należy do całej pasiastej społeczności. Zapraszamy do indywidualnych spotkań z trofeum!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ