Karnetowiczu - ruszył proces rezerwacji miejsc na półfinał Pucharu Polski!

  29.06.2020
  Karnetowiczu - ruszył proces rezerwacji miejsc na półfinał Pucharu Polski!

  Posiadacze Karnetów na mecze Pasów mogą rezerwować już swoje miejsca na mecz półfinałowy Totolotek Pucharu Polski z Legią Warszawa. By zająć swoje miejsce na trybunach podczas starcia o awans należy zalogować się na portal bilety.cracovia.pl i wybrać jedno z dostępnych krzesełek.

  Przypominamy, że w ramach obowiązujących ustaleń Kluby mogą umożliwić na trybuny wejście osobom, stanowiącym maksymalnie 25% pojemności danego obiektu sportowego. Klub traktuje wszystkich Karnetowiczów na takich samych zasadach i nie chce narzucać Kibicom nowych miejsc, dlatego też pozwalamy Wam wybrać miejsce na Stadionie.

  Niezmiennie prosimy o wyrozumiałość. Próg 25% pojemności obiektu jest dla nas progiem nieprzekraczalnym, a obowiązkowe bufory dla przebadanej na obecność wirusa SARS-CoV-2 obsługi technicznej meczu oraz konieczność zachowania ustalonych odległości na widowni sprawiają, iż na niektórych sektorach liczba karnetowiczów jest zdecydowanie wyższa niż liczba udostępnionych miejsc. Duża liczba miejsc zajmowanych przez Państwa zazwyczaj musiała zostać wyłączona ze względu na wyżej wymienione okoliczności.

  Szczegółowe informacje nt. dalszego harmonogramu sprzedaży biletów podamy wkrótce.

  Karnetowiczu - swoje miejsce wybrać możesz [TUTAJ]!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ