M. Probierz: Piast wypunktował nas jak bokser

  • Wideo
26.04.2019
M. Probierz: Piast wypunktował nas jak bokser
Za nami wyjazdowe spotkanie 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy, niestety zakończone zwycięstwem gliwickiego Piasta. Na pomeczowej konferencji mecz podsumowali obydwaj trenerzy.

Michał Probierz (Cracovia): W siedem dni straciliśmy to, co odrabialiśmy przez siedem miesięcy. Po trzech porażkach mamy już inną pewność siebie, inaczej gramy. Zawodnicy mają w sobie dużo niepewności. W mecz weszliśmy jednak dobrze, mieliśmy swoją okazję już na początku. Przypadkowy rzut karny zmienił losy meczu - rywal był już na fali. Mieliśmy jednak swoje sytuacje, lecz niewystarczająco je wykorzystywaliśmy. Piast wypunktował nas jak bokser. Mimo to zrobimy wszystko, by powalczyć w każdym następnym meczu.

Waldemar Fornalik (Piast): To był wielki tydzień dla naszego zespołu. Trzy mecze i trzy wygrane, a w każdym meczu olbrzymie emocje. Jestem dumny, że jestem trenerem tego zespołu. Drużyna pokazała charakter i dobrą grę, jesteśmy w kapitalnym miejscu. Już teraz jest super, ale może być jeszcze lepiej. To, co uda nam się dołożyć, będzie wartością tylko dodaną.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ