Michał Probierz: Wszystko jest w naszych rękach [RETRANSMISJA]

  17.05.2019
  Michał Probierz: Wszystko jest w naszych rękach [RETRANSMISJA]
  - Czeka nas ciężki mecz, ale chcemy wykorzystać swoją szansę i zająć czwarte miejsce. Nie patrzymy na inne zespoły,pilnujemy siebie i wszystko jest w naszych rękach. Bez względu jednak na to czy wywalczymy awans czy też nie, zamierzamy zbudować silną drużynę - powiedział trener Pasów Michał Probierz na konferencji prasowej przed meczem 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.

  - Czeka nas ciężki mecz, ale chcemy wykorzystać swoją szansę i zająć czwarte miejsce. Nie patrzymy na inne zespoły, pilnujemy siebie i wszystko jest w naszych rękach. Bez względu jednak na to czy wywalczymy awans czy też nie, zamierzamy zbudować silną drużynę - powiedział trener Pasów Michał Probierz na konferencji prasowej przed meczem 37. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.

  Michał Probierz: - Chcemy wykorzystać szansę na zajęcie czwartego miejsca, jednak jak wiadomo nikt za styl punktów nie daje. Pogoń Szczecin gra bardzo dobrą piłkę, co udowodniła w meczu z Piastem Gliwice na własnym stadionie. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest to dla nas mecz, dlatego musimy być zwarci i gotowi oraz zneutralizować ich drugą linię. Zupełnie inaczej się gra, gdy ewentualnym błędom towarzyszą konsekwencje. Zawodnicy zdają sobie jednak sprawę z presji, ale wiedzą o co grają, gdyż większość z nich do tej pory nie miała okazji występować w europejskich pucharach. Nie patrzymy na inne zespoły, pilnujemy siebie i wszystko jest w naszych rękach. Mamy kilka problemów kadrowych, ale o tym kto zagra zadecydujemy po jutrzejszym treningu. Bez względy na to czy awansujemy, chcemy budować silny zespół i już wcześniej postanowiliśmy, że chcemy wzmocnić drużynę. Transfery jednak lubią ciszę, prowadzimy swoją politykę na spokojnie i jesteśmy na dobrej drodze z niektórymi zawodnikami.

  Link do retransmisji:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ