Michał Probierz: Wiemy czego spodziewać się po grze Górnika [RETRANSMISJA]

  28.03.2019
   Michał Probierz: Wiemy czego spodziewać się po grze Górnika [RETRANSMISJA]
  Mateusz Wdowiak nie zagra, z powodu kartek, natomiast reszta zawodników jest do dyspozycji i dobrze przygotowana żeby zagrać w meczu. Mamy alternatywy, czyli młodych zawodników. Będziemy rozważać różne sytuacje, jesteśmy przygotowani na wszystko. Wiemy czego można się spodziewać - powiedział podczas konferencji przed piątkowym meczem, opiekun Pasów Michał Probierz.

  Mateusz Wdowiak nie zagra, z powodu kartek, natomiast reszta zawodników jest do dyspozycji i dobrze przygotowana żeby zagrać w meczu. Mamy alternatywy, czyli młodych zawodników. Będziemy rozważać różne sytuacje, jesteśmy przygotowani na wszystko. Wiemy czego można się spodziewać - powiedział podczas konferencji przed piątkowym meczem, opeikun Pasów Michał Probierz.

  Michał Probierz: Mateusz Wdowiak nie zagra, z powodu kartek, natomiast reszta zawodników jest do dyspozycji i dobrze przygotowana żeby zagrać w meczu. Mamy alternatywy, czyli młodych zawodników. Będziemy rozważać różne sytuacje, jesteśmy przygotowani na wszystko. Wiemy czego można się spodziewać. Straciliśmy 7 bramek w poprzednich meczach, co jest dużym problemem, jednak pracujemy nad tym. Każdy z zespołów stara się dobrze grać, próbujemy eliminować nasze błędy przed kolejnymi meczami.

  Jeżeli chodzi o Górnik Zabrze to jest to klub, który darze dużym sentymentem. Nastąpiły zmiany w ich zespole. Uważam, że Marcin jest bardzo dobrym trenerem i trzymam za niego kciuki. Pracowaliśmy bardzo sumiennie i solidnie, rywalizacja się zwiększyła. Wszystkie zespoły są bardzo waleczne, będziemy starać się zebrać jak najwięcej punktów.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ