Michał Probierz: Liczę na naszych Kibiców i wysoką frekwencję [RETRANSMISJA]

  07.03.2019
  Michał Probierz: Liczę na naszych Kibiców i wysoką frekwencję [RETRANSMISJA]
  - Z Zagłębiem czeka nas ciężka potyczka, ale naszym celem wciąż jest gra w górnej części tabeli oraz stworzenie silnej drużyny i Klubu na lata. Liczę na doping naszych Kibiców i jeszcze wyższą frekwencję niż w poprzednim meczu - powiedział trener Pasów Michał Probierz na konferencji prasowej przed sobotnim spotkaniem z Zagłębiem Sosnowiec.

  Michał Probierz: - Na chwilę obecną ciężko powiedzieć czy Javi będzie zdolny do gry w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Zawodnik zaczął już indywidualne treningi, ale ostateczną decyzję podejmiemy w sobotę. Jest grupa zawodników, którzy rywalizują o miejsce i robią wszystko, by załapać się do osiemnastki meczowej i składu. Jak wiadomo na każdego trenera porażka czeka „tuż za rogiem", ale jak pokazały ostatnie mecze w Lidze Mistrzów wszystko może się zdarzyć dlatego piłka to piękny sport. W spotkaniu z Wisłą Płock zabrakło nam spokoju, a piłkarze za wszelką cenę chcieli wygrać i podtrzymać zwycięską serię. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że kiedyś ta porażka musi przyjść, a rywale będą chcieli za wszelką cenę zwyciężyć.

  - Zagłębie z kolei w przerwie zimowej postawiło wszystko na jedną kartę czego efektem były dwa zwycięstwa w ostatnich meczach, dlatego czeka nas ciężka potyczka. W sobotę nie zagra z powodu kartek Michal Siplak, a Kamil Pestka został wypożyczony, więc może być to szansa dla  Diego Ferraresso. Po pierwszych ośmiu kolejkach mamy niewielki margines błędu, a dodatkowo sytuację skomplikowała nam ostatnia porażka. Naszym celem jest gra w pierwszej „ósemce", jednak wciąż mamy tylko trzy punkty nad grupą spadkową. Liczę na naszych Kibiców i chciałbym, by frekwencja była jeszcze wyższa niż na poprzednim meczu. Chcemy stworzyć silny zespół i Klub na lata.

  Link do retransmisji:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ