Krystian Bracik na dłużej w Cracovii!

  14.05.2021
  Krystian Bracik na dłużej w Cracovii!

  Kolejny młody gracz przedłuża swoją umowę z najstarszym Klubem sportowym w Polsce! Przez kolejne lata pasiaste barwy reprezentować będzie 20-letni Krystian Bracik, który podpisał kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.


  Nasz obrońca swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w lokalnych zespołach młodzieżowych ze Starachowic, z których pochodzi. Do Pasów dołączył u progu rozgrywek 2018/19, przez trzy ostatnie sezony sprawnie przechodząc przez kolejne szczeble kariery - od zespołów juniorskich, po pozycję jednego z filarów drugiego zespołu. Przed nadchodzącym meczem PKO BP Ekstraklasy z Wartą Poznań (niedziela, 16 maja - g. 17:30) Krystian został zgłoszony do kadry pierwszego zespołu, z którym regularnie trenuje.

  W tym sezonie młody gracz rozegrał 33 spotkania w rozgrywkach III ligi, gr. IV, wszystkie rozpoczynając od pierwszej minuty. Od początku ligowej wiosny czterokrotnie trafił do siatki, we wszystkich spotkaniach przyczyniając się do końcowego triumfu zespołu Cracovii II. Fala wznosząca, na której się znajduje, przyczyniła się również do awansu zespołu naszych rezerw w tabeli.

  Krystian, cieszymy się, że jesteś z nami! Życzymy kolejnych sukcesów!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ