Krzysztof Piątek w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata!

  11.05.2018
  Krzysztof Piątek w szerokiej kadrze na mistrzostwa świata!
  Gratulujemy naszemu zawodnikowi Krzysztofowi Piątkowi znalezienia się we wstępnej kadrze na mistrzostwa świata w Rosji!

  Gratulujemy naszemu zawodnikowi Krzysztofowi Piątkowi znalezienia się we wstępnej kadrze na mistrzostwa świata w Rosji!

  Selekcjoner Adam Nawałka odsłonił karty, ogłaszając nazwiska 35 zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na tegoroczne mistrzostwa świata. Wśród wstępnie powołanych zawodników znalazł się napastnik Cracovii Krzysztof Piątek!

  Gratulujemy naszemu zawodnikowi i trzymamy kciuki, by znalazł się w ostatecznej kadrze! Ta zostanie ogłoszona 4 czerwca.

  Mistrzostwa świata w Rosji rozpoczną się 14 czerwca i potrwają do 15 lipca. Polska jest jedną z 32 drużyn, które wezmą udział w turnieju. W fazie grupowej Biało-czerwoni zmierzą się z Senegalem (19 czerwca), Kolumbią (24 czerwca) i Japonią (28 czerwca).

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ