Krzysztof Szewczyk przedłużył kontrakt z Cracovią!

  06.08.2015
  Krzysztof Szewczyk przedłużył kontrakt z Cracovią!
  Krzysztof Szewczyk przedłużył dziś kontrakt z naszym klubem. Napastnik związał się z "Pasami” do 30 czerwca 2018 roku!

  Krzysztof Szewczyk przedłużył dziś kontrakt z naszym klubem. Napastnik związał się z "Pasami" do 30 czerwca 2018 roku!

  Krzysztof Szewczyk swoją karierę piłkarską rozpoczął w Orle Cikowice. Następnie trafił do Krakusa Nowa Huta. W 2011 dołączył do drużyny juniorów Cracovii. W Ekstraklasie zadebiutował w maju w sezonie 2013/2014 w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław.

  Napastnik zdecydował się pozostać na dłużej w Cracovii, bo jak sam mówi ma tutaj od kogo się uczyć: -Drużyna jest naprawdę zgrana. Zespół zmierza w dobrym kierunku. W klubie grają bardzo dobrzy piłkarze, których mogę podpatrywać. Nie ukrywam, że moim celem na kolejne trzy lata jest walka o miejsce w podstawowym składzie i jak największą liczbę rozegranych minut w Ekstraklasie. W Krakowie mam wszystko czego potrzebuje- perspektywy rozwoju i najbliższe mi osoby.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ