M. Probierz: Mecz mógł się potoczyć w dowolną stronę [VIDEO]

  • Wideo
20.09.2020
M. Probierz: Mecz mógł się potoczyć w dowolną stronę [VIDEO]

Po remisie w Lubinie przychodzi czas na podsumowania meczu. Podczas pomeczowej konferencji prasowej starcie z Zagłębiem omówił Trener Michał Probierz.


Michał Probierz (I Trener Pasów): Wiedzieliśmy, że obrona się nam trochę rozsypała. Graliśmy dziś w bardzo eksperymentalnym składzie. Muszę pochwalić to, że realizowaliśmy założenia w tej strefie i nie pozwalaliśmy Zagłębiu na zbyt wiele groźnych sytuacji.

Zagłębie posiada piłkarzy, którzy potrafią grać. To było widać, momentami bardzo dobrze utrzymywali się przy piłce. My jednak również byliśmy bardzo groźni. Szkoda, że nie udało się nam wykorzystać którejś z wcześniejszych sytuacji.


Zdobyliśmy bramkę po przerwie, grając zdecydowanie lepiej. Starzyński jednak odpoczął podczas długiej pauzy, spowodowanej racami. Jako jedyny nie poszedł się napić z zespołem, tylko koncentrował się na boisku - dośrodkował bardzo dobrą piłkę i straciliśmy bramkę. Później ten mecz mógł się potoczyć w dowolną stronę, obydwaj bramkarze byli zmuszani do interwencji.

Z przekroju całego meczu najważniejsze jest to, że wyszliśmy "na plus". Graliśmy na bardzo trudnym terenie. Teraz mamy czas, by trochę zgrać obronę i wprowadzać planowane przez nas elementy. Cieszy to, że bramkę zdobył Rivaldo Jr. Miał już dziś naprawdę niezłe momenty i to jest bardzo pocieszające.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ