M. Probierz: Najbardziej gratuluję całemu zespołowi

  • Wideo
13.04.2019
M. Probierz: Najbardziej gratuluję całemu zespołowi
Za nami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy. Po pasjonującym meczu pokonaliśmy gdańską Lechię 4:2. Mecz na konferencji prasowej podsumowali obydwaj szkoleniowcy.

Michał Probierz (trener Cracovii): Zaczęliśmy bardzo agresywnie, zdawając sobie sprawę że Lechia to bardzo dobry zespół. Udało się nam ograniczyć straty własne, wyeliminować groźne w wykonaniu rywala stałe fragmenty gry i po straconej bramce szybko wróciliśmy do meczu. W szatni rozmawialiśmy o tym, by się nie denerwować i spokojnie grać dalej. Najbardziej gratuluję całemu zespołowi. Gdy byliśmy na dnie, razem wierzyliśmy, że systematyczna praca przyniesie nam coś dobrego. Przed nami ciężki wyjazd do Warszawy na mecz z Legią - znamy już terminarz. Wierzę, że będziemy grali to, co zamierzamy i co chcemy.

Piotr Stokowiec (trener Lechii): Chciałbym zacząć od gratulacji dla Cracovii za wygranie meczu i zdobycie trzech punktów. Mimo wyniku, myślę że pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niezła. Szybko strzelona bramka zbytnio nas jednak uśpiła i daliśmy się zaskoczyć. Wiedzieliśmy, że Cracovia zagra agresywnie, wysokim odbiorem, lecz na boisku zaskoczyło nas to. Przespaliśmy kilka momentów i straciliśmy bramki, co wcześniej nam się na taką skalę nie zdarzało. Jeśli terminarz tak się ułoży, jesteśmy jednak gotowi przyjechać tutaj na rewanż i wygrać już niedługo. Czekajcie na nas.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ