M. Probierz: Spodziewaliśmy się takiego spotkania

  • Wideo
29.09.2019
M. Probierz: Spodziewaliśmy się takiego spotkania
Na konferencji prasowej po 198. Wielkich Derbach Krakowa głos zabrał szkoleniowiec pierwszej drużyny Pasów - Michał Probierz.

Michał Probierz: Byliśmy dzisiaj bardzo agresywni. Nie odstawialiśmy nogi w żadnym pojedynku. Zabrakło nam tego na Legii, mieliśmy z tym problem, ale dziś graliśmy tak, jak zakładaliśmy. Ważne jest dla nas to, że znajdujemy się na drugim miejscu w tabeli. Zależało nam na pierwszym, ale niestety się nie udało. Trzeba jednak docenić to, co mamy i walczyć dalej. Pokazaliśmy dziś, że jest o co.

Patrzymy naprzód. Wiemy po takich meczach, jak i nad czym mamy pracować. Dla mnie liczy się jednak to, co zrobiliśmy. Spodziewaliśmy się takiego meczu i wytrzymaliśmy ciśnienie tego spotkania. Technicznie również było ono bardzo trudne. Było w nim dużo agresji, zawodnicy mieli trudniejsze momenty. Wszystko jednak poszło tak, jak chcieliśmy.

Maciej Stolarczyk: Cracovia nie bez przyczyny wygrała z Piastem. Wykorzystali dobrze nasze gorsze momenty. To naprawdę dobry zespół. Był bardzo dobrze zorganizowany i to trzeba im przyznać. Jestem jednak pełen uznania dla naszych zawodników - szczególnie tych po kontuzjach, którzy nie trenowali i zagrali na własną odpowiedzialność.

Musimy sobie poradzić. Życie po derbach również jest bardzo istotne. Trzeba pogodzić się z tym, co jest.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ