M. Probierz: To było bardzo dobre spotkanie [VIDEO]

  • Wideo
25.11.2019
M. Probierz: To było bardzo dobre spotkanie [VIDEO]
Za nami ważne spotkanie, zakończone zwycięstwem Pasów i awansem na drugie miejsce w ligowej tabeli. Na pomeczowej konferencji mecz omawiali obydwaj szkoleniowcy: Michał Probierz oraz Martin Ševela.

Michał Probierz (I Trener Cracovii): Kibice zobaczyli dziś bardzo dobry mecz już od pierwszych minut. Chcę podziękować wszystkim, którzy przyszli dzisiaj na mecz - szczególnie, że jest to poniedziałek i godzina 18:00, więc na pewno dojazd był utrudniony.

Wygraną chcielibyśmy zadedykować żonie Profesora Filipiaka, dzisiejszej solenizantce. Jeśli chodzi o samo spotkanie - początek mieliśmy bardzo dobry. Wiadomo, że były też momenty nerwowości. Skrzydłowi rywala bardzo groźnie podchodzili do swoich zadań. Nie pozwoliliśmy im jednak później na nic więcej.

To było bardzo dobre spotkanie. Nie pamiętam tak dobrego spotkania, gdzie gralibyśmy akcję za akcją. Oba zespoły zabiegały o piłkę. Nie można też na pewno niczego ująć zespołowi Zagłębia. Myślami jesteśmy już przy ciężkim niedzielnym spotkaniu z ŁKS-em.

Martin Ševela (I Trener Zagłębia): Cracovia miała dobry początek meczu, dała w nim więcej agresji. U nas zaś nie było dobrej dyscypliny. Cracovia była dużo lepsza.

Nasi gracze nie reagowali dobrze. Živec nie wracał do swojego bocznego obrońcy, a to tylko jeden z problemów w naszej defensywie. Rywale grali agresywnie, reagowali na ruchy piłki. Mieliśmy kontakt, ale druga piłka zawsze była pod kontrolą Cracovii. To był dla nas problem.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ