Mateusz Cetnarski zagra w Cracovii!

  10.06.2014
  Mateusz Cetnarski zagra w Cracovii!
  Do Cracovii dołączył kolejny nowy piłkarz! We wtorek dwuletni kontrakt z naszym Klubem podpisał Mateusz Cetnarski.

  Do Cracovii dołączył kolejny nowy piłkarz! We wtorek dwuletni kontrakt z naszym Klubem podpisał Mateusz Cetnarski.

  25-letni pomocnik zakończony niedawno sezon rozpoczął w Śląsku Wrocław, a kończył w Widzewie Łódź - Mimo, że spadliśmy do I ligi, to ostatnie spotkania były dobre w naszym wykonaniu i uważam, że byłem pozytywną postacią w łódzkim zespole. Teraz liczy się jednak tylko Cracovia! Cieszę się, że będę tu grał i będę miał możliwość ponownej współpracy z Dawidem Nowakiem, bardzo fajnie nam się razem grało w Bełchatowie - mówi Mateusz Cetnarski.

  Nowy piłkarz Cracovii jest wychowankiem Kolbuszowianki Kolbuszowa. Na poziomie Ekstraklasy występował w GKS-ie Bełchatów, Śląsku Wrocław oraz Widzewie Łódź. W sezonie 2011/12 Cetnarski wspólnie ze Śląskiem zdobył mistrzostwo Polski. Środkowy pomocnik, jak do tej pory, dwukrotnie wystąpił w reprezentacji Polski.

  - Udało się zrealizować kolejny nasz letni cel transferowy. Mateuszowi przyglądaliśmy się już od dłuższego czasu i cieszę się, że trafił do nas. W Widzewie, w którym pełnił rolę kapitana, pokazał, że oprócz umiejętności piłkarskich posiada również cechy przywódcze. Nie bez znaczenia, przy ocenie przydatności Mateusza do Cracovii, była świetna współpraca z Dawidem Nowakiem w czasach ich wspólnej gry w Bełchatowie - powiedział Piotr Burlikowski, dyrektor sportowy Cracovii.

  Mateusz Cetnarski podpisał z Cracovią dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny rok.

  Mateusz, witamy w Cracovii! Życzymy powodzenia w biało-czerwonej koszulce!

  PS

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ