Mateusz Szczepaniak dołącza do Cracovii!

  20.05.2016
  Mateusz Szczepaniak dołącza do Cracovii!
  Poznaliśmy pierwsze wzmocnienie Cracovii w nowym okienku transferowym! Do zespołu dołącza Mateusz Szczepaniak, który przechodzi do naszego Klubu z Miedzi Legnica na zasadzie transferu definitywnego. Zawodnik podpisał 4-letni kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca.

  Poznaliśmy pierwsze wzmocnienie Cracovii w nowym okienku transferowym! Do zespołu dołącza Mateusz Szczepaniak, który przechodzi do naszego Klubu z Miedzi Legnica na zasadzie transferu definitywnego. Zawodnik podpisał 4-letni kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 lipca.

  Mateusz Szczepaniak urodził się 23 stycznia 1991 roku w Lubinie, gdzie rozpoczynał karierę juniorską w drużynie Amico Lubin a następnie Zagłębie Lubin, zanim w sezonie 2008/2009 przeniósł się do młodzieżowego zespołu AJ Auxerre. W sezonie 2010/2011 grał dla rezerw francuskiego zespołu, a na kolejny rok wrócił do Zagłębia na zasadzie wypożyczenia. Następnie Mateusz reprezentował KS Polkowice i Miedź Legnica, skąd we właśnie zakończonym sezonie został wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała.

  Napastnik był jednym z wyróżniających się zawodników „Górali", dla którego w 33 meczach zdobył 10 bramek, będąc najlepszym strzelcem drużyny. Do tego Mateusz dołożył 2 asysty, a także był królem pojedynków powietrznych, których wygrywał średnio aż 11 na mecz! Zawodnik waży 73 kg i ma 184 cm wzrostu.

  Mateusz, witamy w „Pasach"!

  AT

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ