Michal Siplak zawodnikiem Cracovii!

  07.07.2017
  Michal Siplak zawodnikiem Cracovii!
  Do drużyny Cracovii dołączył kolejny zawodnik w tym okienku transferowym! Jest nim środkowy obrońca Michal Siplak, który podpisał z naszym klubem 4-letni kontrakt. Michal, witamy w najstarszym klubie sportowym w Polsce!

  Do drużyny Cracovii dołączył kolejny zawodnik w tym okienku transferowym! Jest nim środkowy obrońca Michal Siplak, który podpisał z naszym klubem 4-letni kontrakt. Michal, witamy w najstarszym klubie sportowym w Polsce!

  Michal Siplak urodził się 2 lutego 1996 roku w Bardejowie na Słowacji. 21-letni zawodnik ma 184 cm wzrostu i występuje na pozycji środkowego obrońcy.

  Swoją karierę rozpoczynał w młodzieżowym zespole Partizana Bardejów, z którego został później wypożyczony do Slovanu Bratysława. Po powrocie do Partizana w sezonie 2015/16 występował w pierwszej drużynie, w której barwach zagrał 22 mecze. W lipcu zeszłego roku przeszedł do MFK Zemplin Michalovce, w którego barwach zanotował 32 pełne mecze.

  Michal, życzymy powodzenia w „Pasach"!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ