Nowa aplikacja Cracovii już dostępna!

  27.11.2019
  Nowa aplikacja Cracovii już dostępna!

  Przedstawiamy Wam nową oficjalną aplikację najstarszego Klubu sportowego w Polsce!

  Odmieniona wersja naszej aplikacji dostępna jest już teraz w sklepie Google. Wkrótce korzystać z niej będą mogli również użytkownicy IOS. Trwają ostatnie testy przed wprowadzeniem jej także na tę platformę. O postępach będziemy informować na bieżąco.

  Upubliczniona aktualnie wersja dedykowana jest wyłącznie drużynie piłkarskiej Cracovii. Wraz z grudniową aktualizacją strony internetowej naszych hokeistów, również i oni znajdą się w ramach pasiastej aplikacji.

  W nowej odsłonie naszego mobilnego "okna na świat" udostępniamy Wam kilka nowych funkcjonalności. Z części z nich możecie korzystać już teraz, kolejne zaś pojawią się już wkrótce. Już dziś proponujemy Wam między innymi typowanie wyników spotkań Pasów z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców, a także możliwość wyboru gracza meczu.

  W szerszej perspektywie czasowej nowa aplikacja Cracovii ma w planach rozwinięcie możliwości typowania wyników w opcję tworzenia własnej ligi typerów. W jej ramach pojawią się również relacje live ze spotkań pierwszej drużyny Pasów, a także opcja wyczekiwana przez wielu Kibiców - możliwość zapisania w aplikacji swojej karty kibica. Dzięki niej wszystkie swoje bilety oraz karnety będziecie mogli mieć pod ręką, wchodząc na "Ziemię Świętą" przy użyciu wyłącznie telefonu!

  To kolejny element pasiastej ofensywy w Internecie - przekonaj się sam! Oficjalna aplikacja Cracovii już dostępna.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ