Oficjalne otwarcie Cracovia Training Center w ramach obchodów 115-lecia Klubu

  01.06.2021
  Oficjalne otwarcie Cracovia Training Center w ramach obchodów 115-lecia Klubu

  Miło nam poinformować, że elementem nadchodzących obchodów 115-lecia najstarszego Klubu sportowego w Polsce stanie się oficjalne otwarcie ośrodka treningowego w Rącznej. Uroczystość czeka nas dokładnie w dniu pasiastej rocznicy, 13 czerwca o 11:00 na terenie Cracovia Training Center.


  Wydarzenie będzie mieć charakter zamknięty. Na teren obiektu wpuszczeni zostaną wyłącznie zaproszeni przez Klub goście, młodzi zawodnicy Pasów wraz z opiekunami, a także akredytowani dziennikarze. Przedstawiciele mediów będą mogli składać swoje wnioski od środy, 2 czerwca, godz. 12:00. Proces akredytacyjny potrwa nieco ponad tydzień - zakończy się w piątek, 11 czerwca, również w południe.

  Oficjalne otwarcie Cracovia Training Center jest formą uhonorowania ważnego momentu w najnowszej historii Pasów, który definiuje jego rozwój przez najbliższe lata. Oddany do użytku u progu 115-lecia obiekt z uwagi na napotkane realia pandemiczne nie został jeszcze otwarty z należnym mu rozmachem. Dokonanie tego w dniu tak istotnej dla nas wszystkich rocznicy to symbol roli, jaką ma pełnić w kreowaniu przyszłych pokoleń naszych zawodników.

  Kolejne informacje nt. planowanych obchodów rocznicy powstania Klub publikować będzie na bieżąco.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ