Piotr Giza wraca do Cracovii w nowej roli!

  24.04.2018
  Piotr Giza wraca do Cracovii w nowej roli!
  Bardzo nam miło poinformować, że Piotr Giza, niegdyś gracz Cracovii, znów będzie współpracował z naszym klubem! Został on trenerem przygotowania indywidualnego juniorów młodszych i starszych Pasów.

  Bardzo nam miło poinformować, że Piotr Giza, niegdyś gracz Cracovii, znów będzie współpracował z naszym klubem! Został on trenerem przygotowania indywidualnego juniorów młodszych i starszych Pasów.

  Piotr Giza reprezentował barwy Cracovii w latach 2002 - 2007 oraz wiosną 2011 roku. Na stałe zapisał się w historii naszego klubu, przebywając razem w Pasami drogę z III ligi do Ekstraklasy. Był również graczem reprezentacji Polski, w której wystąpił w pięciu spotkaniach, będąc również powołanym na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2006 w Niemczech. Po zakończeniu kariery zawodniczej sprawował funkcję trenera w takich zespołach jak Jubilat Izdebnik i Skawinka Skawina.

  Teraz przed Piotrem Gizą nowe wyzwanie! Szkoleniowiec objął funkcję trenera przygotowania indywidualnego drużyn młodzieżowych Cracovii. Współpracował będzie z naszymi juniorami młodszymi i starszymi.

  - Bardzo się cieszę, że mam możliwość wrócić do Cracovii w nowej roli. Dziękuję Zarządowi za zdecydowanie się na moją osobę. Jeśli chodzi o moją funkcję, będę do dyspozycji trenerów juniorów młodszych i starszych. Z poszczególnymi zawodnikami będę pracował indywidualnie, żeby stali się jeszcze lepszymi - powiedział trener Piotr Giza.

  Trenerze, witamy z powrotem w Pasach! Życzymy powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ