PKO BP Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Cracovia [RELACJA LIVE]

01.12.2019
    W ramach 17. kolejki PKO BP Ekstraklasy mierzymy się w Łodzi z miejscowym ŁKSem. Pierwszy gwizdek wybrzmi punktualnie o godzinie 15:00. Zapraszamy do śledzenia naszej tradycyjnej relacji tekstowej z tego meczu.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90+' Niestety, arbiter kończy spotkanie. W meczu w Łodzi to gospodarze górą, zyskując trzy punkty po wykorzystanym karnym Ramireza. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

90+' Rozmus zatrzymuje akcję Pasów, za co zostaje napomniany żółtą kartką.

90+' Zmiana również w zespole z Łodzi - Rozmus za Wolskiego.

90+' Zastępuje on Sergiu Hankę.

90' Do zmiany szykuje się Oleksii Dytiatiev.

89' Piłka trafia do Malarza, który niespiesznie wznawia grę.

87' Kolejna wrzutka Kamila Pestki niewykorzystana przez naszych graczy.

86' Ramirez faulowany na połowie Pasów. Piłka dla ŁKS-u.

85' Kujawa szarpie pod naszym polem karnym, lecz próba uderzenia zablokowana przez Jablonsky'ego.

83' Bardzo mocne uderzenie Kamila Pestki sprzed pola karnego. Niestety, niecelne.

82' Przyjęcie piłki i uderzenie z woleja przez Helika - w ostatniej chwili interweniuje Malarz.

81' Mamy rzut rożny dla Pasów.

79' Długie podanie pod polem karnym nie dociera do Janusza Gola.

78' Vestenicky zastępuje Wdowiaka w zespole Pasów. Równolegle mamy również zmianę u gospodarzy - Kujawa za Sekulskiego.

77' Wracamy do gry.

75' W związku z użyciem środków pirotechnicznych mamy przerwę w grze. Obiekt przy al. Unii zadymiony.

74' W pole karne wrzuca Pestka. Niestety, dogranie nie dociera do żadnego z naszych graczy.

73' Kolejna zaczepna akcja Pasów. Wybijają to obrońcy ŁKS.

71' Pirulo zastąpiony przez Bartłomieja Kalinkowskiego.

70' Po dośrodkowaniu z rożnego główkuje Helik, lecz bez powodzenia. Nie ma bramki dla Pasów.

69' Malarz piąstkuje piłkę po wrzutce Pestki. Rożny dla Pasów.

67' Hanca faulowany przez Klimczaka. Gracz rywali napomniany żółtą kartką.

66' Urywa się Michał Helik, ale przerywają to rywale wślizgiem.

64' Milan Dimun zastąpiony przez Filipa Piszczka.

64' Wrzutka Pestki, wyłapuje to Malarz.

63' Gramy dalej. Nie ma jedenastki dla Pasów.

62' Poszkodowany Wdowiak pada w polu karnym. Chwila przerwy w grze, arbiter sprawdza sytuację.

61' Następne uderzenie z dystansu, tym razem w wykonaniu Lopesa. Strzał ponad bramką.

60' Z bramki wychodzi Malarz, chwytając piłkę w rękawice.

59' Kolejny raz łodzianie na aut. Będzie wrzucał to Pestka.

58' Hanca mocno z dystansu, ale niewystarczająco celnie.

57' Sobociński wybiciem w aut w ostatniej chwili ratuje swój zespół.

55' Gospodarze cofnięci całą drużyną. Pasy szukają szybkiego wyrównania.

54' Ponownie rozpędza się Ramirez, ale powraca Pestka.

53' To pierwsza bramka stracona przez nasz zespół od ponad czterystu minut.

52' Od środka wznawiają Pasy.

51' Bramka dla rywali. Karnego wykorzystuje Ramirez.

50' Arbiter decyduje się na weryfikację VAR i dyktuje "jedenastkę"...

49' Starcie Helika z Wolskim w polu karnym. Gra przerwana.

47' Piątek faulowany przy linii bocznej. Piłka dla łodzian.

46' Wracamy do gry. Obydwa zespoły bez zmian.

45' Koniec połowy! Przed nami kwadrans przerwy i kolejna połowa, w której zawalczymy o zwycięstwo!

44' Pierwsza połowa spotkania potrwa o minimum minutę dłużej.

42' Głową mierzy Sekulski, lecz uderzenie niecelne.

41' Po dośrodkowaniu do technicznego strzału składa się Helik, ale mija się z piłką.

39' Sam na sam z Malarzem znajduje się Mateusz Wdowiak! W ostatniej chwili rywale wybijają na rożny.

38' Bokiem pędzi Sergiu Hanca, ale zostaje złapany na pozycji spalonej.

36' Dośrodkowanie w pole karne Pasów niecelne, wyjściem do przodu piłkę zgarnia Pesković.

35' Mateusz Wdowiak mija rywali balansem ciała. Finalne dogranie jednak niecelne, wznowi Malarz.

34' Próba kontrataku Pasów przerwana wślizgiem na linii środka pola.

33' Ramirez do Sekulskiego, ale dośrodkowanie zbyt mocne. Piłkę przejmuje Rapa.

31' Faulowany Wdowiak, grę wznowią Pasy.

30' Piłka dociera do Ruiza Lopeza. Ten stara się rozciągnąć akcję, którą jednak powstrzymuje interwencja obrony Pasów na linii pola karnego.

28' W środku pola faulowany Grzesik. Piłka przyznana gospodarzom.

27' Piłka wyłożona do Ramireza, który jednak przenosi ją ponad bramką Peskovicia.

26' Wracamy do gry.

25' Sekulski poszkodowany po starciu w polu karnym Pasów. Chwila przerwy w grze.

24' Kolejna dobra okazja dla Pasów. Dośrodkowanie Wdowiaka, po którym w dobrej sytuacji znajduje się Lopes, ale strzał mija się z bramką.

22' Pelle bliski uderzenia głową z bliskiej odległości. W ostatniej chwili wybija to Rozwandowicz.

21' Prostopadłe zagranie po ziemi niemal sięga Wdowiaka. Ten jednak nie oddaje strzału.

20' Ramirez szarpie pod naszą bramką, ale finalne zagranie okazuje się podaniem bez adresata.

18' W ostatniej chwili rywali ratuje wślizg Rozwandowicza.

17' Oskrzydlająca akcja Pasów, staramy się zamknąć rywali pod ich bramką. Nieudana interwencja obrony gospodarzy niemal oddaje bez presji piłkę Januszowi Golowi.

16' Pierwsza po dłuższej przerwie okazja dla łodzian. Dośrodkowanie jednak pewnie przejmuje Pesković.

15' Wracamy do gry.

13' Przerwa w grze. Sekulski upadł na murawę plecami, potrzebuje interwencji medyków.

12' Kolejna podobna akcja Pasów. Do dośrodkowania szykuje się Pelle, tym razem wślizgiem interweniuje obrońca rywali.

11' Hanca z rożnego, piłka przecięta ląduje na aucie na wysokości pola karnego.

10' Dośrodkowuje Wdowiak, przecina to Grzesik. Mamy kolejny rożny.

9' Rzut rożny dla Pasów. Miękko dośrodkowana piłka przez Gola, w ostatniej chwili zagarnięta przez Malarza.

8' Z bramki wyskokiem wychodzi Malarz, zgarniając piłkę dośrodkowywaną na Lopesa.

6' Sekulski mierzy z dystansu, obok słupka.

5' Szarpią gracze rywala pod polem karnym Peskovicia, lecz nasza defensywa jest ustawiona szczelnie. Brak pomysłu w rozegraniu.

4' Kolejna próba dośrodkowania, tym razem wybita przez Pirulo.

2' Rapa poszukuje Lopesa dośrodkowaniem, lecz ten mija się z piłką. Podanie nieco zbyt mocne.

1' Zaczynamy! Od środka Pasy.

Obydwa zespoły juz na murawie. Sekundy do rozpoczęcia spotkania. Walczymy o lidera!

Witamy ze Stadionu Miejskiego w Łodzi! Przy al. Unii zmierzymy się dziś z gospodarzami, Łódzkim Klubem Sportowym. Stawką meczu pozycja lidera tabeli dla Pasów! Pierwszy gwizdek o 15:00.