Pomóż bezdomnym zwierzakom - specjalna zbiórka przed meczem z Radomiakiem!

  • Wideo
26.10.2021
Pomóż bezdomnym zwierzakom - specjalna zbiórka przed meczem z Radomiakiem!

Kończy się październik, od lat uznawany za miesiąc dobroci dla zwierząt. W jego ostatnich dniach, chcąc pożytecznie zamknąć ten okres, Pasy wspomogą schronisko przy ul. Rybnej 3!


Placówka od lat otacza opieką bezdomne psy oraz koty, nierzadko od lat czekające na prawdziwy dom i opiekę. Okres jesienno-zimowy to czas, w którym nasi "bracia mniejsi" potrzebują szczególnej pomocy. W związku z tym najstarszy Klub sportowy w Polsce podjął współpracę z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami - podczas piątkowego meczu zorganizowana zostanie specjalna zbiórka darów i datków!

Na półtorej godziny przed startem spotkania z Radomiakiem swoje działanie rozpocznie specjalny punkt, w którym wszyscy Kibice Pasów zostawiać będą mogli dary, które w całości przekazane zostaną Krakowskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Znajdziecie go przed naszym Stadionem - oznakowany banerami samochód stanie w okoliach pomnika Józefa Kałuży. Prowadzącym zbiórkę towarzyszyć będzie także puszka, do której przyjmowane będą darowizny pieniężne.

Punkt działać będzie do pierwszego gwizdka spotkania, który zaplanowany został na godz. 18:00.

W piątkowy wieczór pamiętajmy szczególnie o tym, by pomagać z głową. Nie wszystkie dary, o których możemy myśleć jako adekwatnych dla zwierząt, muszą odpowiadać bieżącym potrzebom Schroniska, które powinny być dla nas pierwszorzędnym wyznacznikiem.

Wraz ze zbliżaniem się zimy, znacząco wzrasta między innymi zapotrzebowanie zwierząt na ciepłe koce, ręczniki czy poszewki na pościel. Niewskazane są jednak koce, kołdry i ręczniki puchowe, których zawartość w wypadku potargania przez zwierzęta może sprawiać problemy.

Placówka niezmiennie chętnie przyjmie smycze, obroże, kagańce i haltery, a także inne akcesoria dla zwierząt. Mile widziane są także wszelkie akcesoria dla zwierząt - między innymi zabawki oraz drapaki.

Prosimy także o zwracanie uwagi na jakość ofiarowywanej karmy dla zwierząt, szczególnie tej specjalistycznej. Pełen spis preferowanych typów karmy oraz jej producentów znajdziecie na oficjalnych stronach Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych, dokładnie [W TYM MIEJSCU].

Wspierając Pasy w piątek, wspomóż również potrzebujące zwierzęta! Do meczu z Radomiakiem pozostały już tylko trzy dni. Do zobaczenia #NaStadionie!


CRACOVIA TO RÓWNIEŻ