Przemysław Kapek na dłużej w Pasach!

  14.10.2021
  Przemysław Kapek na dłużej w Pasach!

  Miło nam poinformować, że swój kontrakt z najstarszym Klubem sportowym w Polsce przedłużył kolejny młody talent. Na dłużej z Pasami wiąże się Przemysław Kapek!


  Nowa umowa naszego zawodnika obowiązywać będzie do 2023 roku. Kontrakt obejmuje opcję przedłużenia o kolejny rok.

  18-letni napastnik dołączył do Cracovii u progu sezonu 2018/19, przenosząc się do Krakowa z zaprzyjaźnionego zespołu Tarnovii Tarnów. Jako piętnastolatek przeskakiwał przez kolejne szczeble naszego szkolenia, stanowiąc jasny punkt każdego z zespołów młodzieżowych, w których występował.

  Dziś pozostaje jednym z kluczowych zawodników zespołu Centralnej Ligi Juniorów U-18, aktualnie liderującego w tabeli najstarszych rozgrywek młodzieżowych na szczeblu ogólnopolskim. W sezonie 2021/22 Przemysław Kapek jest najlepszym strzelcem zespołu Trenera Wojciecha Ankowskiego, wyspecjalizowanym w zdobywaniu decydujących bramek - swoimi trafieniami przypieczętował między innymi zwycięstwa nad Górnikiem Zabrze, Legią Warszawa czy Śląskiem Wrocław.

  Doskonałą postawą w zespołach juniorskich młody gracz zapracował sobie również na szanse w I zespole Pasów. Utalentowany zawodnik regularnie trenuje wraz z pasiastymi seniorami, dwukrotnie pojawiając się także na boisku w meczach PKO BP Ekstraklasy.

  Przemek, cieszymy się, że zostajesz z nami!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ