Przyjdź na mecz i pomóż Cracovii w awansie!

  • Wideo
16.03.2015
Przyjdź na mecz i pomóż Cracovii w awansie!
Już jutro piłkarze Cracovii zmierzą się w rewanżowym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard Szczeciński. Przyjdź na mecz i bądź dwunastym zawodnikiem "Pasów"!

Po wpadce z pierwszego meczu z Błękitnymi nie ma już śladu. "Pasy" w ostatniej kolejce T-Mobile Ekstraklasy pokonały pewnie Piast Gliwice 3:1 pokazując tym samym, że forma idzie w górę!

Przy Kałuży nastroje są bojowe, żaden z piłkarzy nie dopuszcza do siebie myśli, że jutro może zakończyć się przygoda z Pucharem Polski - Musimy wyjść na mecz i go po prostu wysoko wygrać. Trzeba pokazać, że to co stało się w Stargardzie Szczecińskim może wydarzyć się raz na sto lat - mówi Deniss Rakels.

Cracovia w Stargardzie Szczecińskim przegrała 0:2 tracą bramki w samej końcówce spotkania - Nikogo nie trzeba mobilizować na ten mecz. Gramy u siebie, a w tym sezonie nasze boisko jest dla nas sprzymierzeńcem - dodaje trener Robert Podoliński.

Wsparcie Kibiców w jutrzejszym meczu będzie bezcenne! Przyjdź na stadion przy Kałuży i dołóż swoją cegiełkę do awansu!!! Niech słyszy Kraków cały!!!

Informacje dotyczące biletów na mecz Pucharu Polski z Błękitnymi Stargard Szczeciński (17.03.2015, godz. 17:45):

Wejściówki na wtorkowy mecz można nabywać w kasach Punktów Obsługi Kibica oraz za pośrednictwem Internetowej Strefy Kibica. Bilety kosztują zaledwie 5 zł (za wyjątkiem sektorów vipowskich).

Przypominamy, że posiadacze karnetów na mecze T-Mobile Ekstraklasy na spotkanie Pucharu Polski wchodzą za darmo!

HARMONOGRAM DYSTRYBUCJI BILETÓW W NAJBLIŻSZYCH DNIACH:

16.03.2015 (poniedziałek) 10:00 - 18:00

17.03.2015 (wtorek): od 10:00

PROMOCJE:

Promocja: DLA KOBIET. Kobiety zapłacą za bilet na mecz symboliczną złotówkę. Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I.

Promocja: DLA DZIECI DO DWUNASTEGO ROKU ŻYCIA. Dzieci do dwunastego roku życia zapłacą za bilet na mecz symboliczną złotówkę, oczywiście pod warunkiem przyjścia z prawnym opiekunem.  Promocja dotyczy wyłącznie wejściówek na sektor I.

Promocja: ZADEBIUTUJ NA CRACOVII. Promocja jest skierowana do tych osób, które jeszcze nigdy nie były na meczu Cracovii. Bilet na swoje pierwsze spotkanie na stadionie przy ulicy Kałuży 1 można nabyć już za 1 zł.

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ