Puchar jest Nasz! Oficjalna celebracja już 5 sierpnia

  29.07.2020
  Puchar jest Nasz! Oficjalna celebracja już 5 sierpnia

  Dokładnie za tydzień, w dniu 5 sierpnia (środa) widzimy się przy Stadionie - na terenie znanym już z organizacji Pasiastego Dnia Dziecka - by zaprezentować Wam historyczne trofeum Pucharu Polski! Wszystkich Kibiców zapraszamy już od 18:00.


  W miniony piątek Pasy po raz pierwszy w swojej długiej, ponadstuletniej historii zdobyły Puchar, zwany Pucharem Tysiąca Drużyn. Nim trofeum trafi do naszej gabloty, chcemy oficjalnie zaprezentować je Kibicom, którzy wspierali Cracovię w drodze po to zwycięstwo. Bez Was nie byłoby ono możliwe!

  Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu 2020/21 meczem o Superpuchar Polski, spotkajmy się raz jeszcze przy "Ziemi Świętej". W planach między innymi przedstawienie zespołu Pasów przed nowymi rozgrywkami, a także oficjalna prezentacja naszego Pucharu wraz z możliwością wykonania pamiątkowego zdjęcia.

  Na tym jednak nie koniec - karty będziemy odsłaniać w kolejnych dniach. Pełną listę przygotowywanych przez nas atrakcji oraz harmonogram imprezy przedstawimy Wam już wkrótce w osobnych komunikatach.

  Puchar należy do Pasów! Uczcijmy to wspólnie.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ