Raport kartkowy przed meczem z Widzewem Łódź

  29.03.2023
  Raport kartkowy przed meczem z Widzewem Łódź

  Już w niedzielę Pasy zagrają #NaStadionie przy ul. Kałuży z łódzkim Widzewem. Pora sprawdzić, jak wygląda sytuacja kartkowa w obu ekipach.

  Trener Jacek Zieliński nie będzie mógł skorzystać z usług aż trzech piłkarzy. Patryk Makuch i Jakub Jugas obejrzeli w meczu z Rakowem po czwartej żółtej kartce, a bezpośrednią "czerwień" za faul w końcówce spotkania zobaczył Jani Atanasov. Po swojej przerwie, w niedzielę do składu powraca David Jablonský (8 żółtych kartek). Na kolejny kartonik musi uważać dwóch zawodników: Takuto Oshima i Michał Rakoczy, którzy lądowali w notesikach sędziowskich kolejno siedmio i trzykrotnie. 6 kartek w obecnych rozgrywkach obejrzał Otar Kakabadze, a Paweł Jaroszyński i Michal Sipľak - po 5.

  W zespole prowadzonym przez Janusza Niedźwiedzia nie ma zawodników pauzujących, ale za to pięciu piłkarzy musi uważać na kolejny kartonik, aby zapobiec pauzy. Są to: Dominik Kun, Juliusz Letniowski, Serafin Szota, Ernest Terpiłowski i Mateusz Żyro. Wcześniej pauzował Jordi Sánchez, który ma w swoim dorobku 4 obejrzane żółte kartki. Jednocześnie, Hiszpan jest zawodnikiem z największą liczbą napomnień od sędziów w ekipie Widzewa w obecnych rozgrywkach.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ