Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice!

  30.09.2020
  Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Piastem Gliwice!

  Do otwartej sprzedaży trafiły dziś wejściówki na najbliższy mecz Pasów #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1. W sobotę, 17 września o 15:00 podejmiemy zespół Piasta Gliwice.


  W walce o ważne trzy punkty potrzebujemy Waszego wsparcia na trybunach! Bilety możecie kupować już teraz na dwa sposoby:

  1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1:

  Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00
  Sobota - niedziela: 10:00 - 18:00

  2) przez Internet na BILETY.CRACOVIA.PL - bilety online 10% taniej!


  Niezmiennie trwa również sprzedaż karnetów na kolejny sezon. 


  Jak zawsze, udostępniamy Wam dwa rodzaje abonamentów - całoroczne oraz na rundę jesienną. Wybór pierwszej opcji to nie tylko niższa cena jednostkowa, ale przede wszystkich gwarancja obejrzenia wszystkich ligowych spotkań Pasów przy ul. Józefa Kałuży 1 aż do końca sezonu 2020/21!

  W cenę obydwu wersji karnetu, poza spotkaniami ligowymi - w tym szlagierowym starciem z Legią Warszawa oraz grudniowymi Wielkimi Derbami Krakowa, wliczone są również mecze w rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski, podczas których będziemy bronić zdobytego trofeum. Karnetowicze bezpłatnie wejdą również na spotkania rezerw Cracovii w III lidze. Aby wejść na mecz drugiej drużyny Pasów, wystarczy mieć przy sobie potwierdzenie zakupu karnetu.

  Z uwagi na obowiązujące obostrzenia sanitarne oraz związane z nimi otwarcie obiektów sportowych dla maksymalnie 50% pojemności trybun, wyjątkowo niedostępny jest proces rezerwacji miejsc zajmowanych przez stałych Karnetowiczów w poprzednim sezonie. Wiele z krzesełek, zajętych na ubiegłorocznych karnetach, zostało wyłączonych ze sprzedaży z uwagi na konieczność zachowania dystansu społecznego #NaStadionie.

  Jeśli sytuacja ulegnie zmianie i Klub będzie mógł wpuścić na stadion komplet widzów, będziemy reagować zgodnie z aktualnym stanem wytycznych sanitarnych. Uruchomiony wówczas proces zmiany miejsca karnetowego będzie oczywiście bezpłatny. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy z Karnetowiczów mógł powrócić na swoje miejsce jak najszybciej. Jednocześnie informujemy, iż przy kolejnej całkowicie otwartej sprzedaży karnetów (otwarty cały stadion) miejsca w pierwszej kolejności zostaną zarezerwowane kibicom, którzy posiadali Karnet Cały lub Karnet Wiosna 2019/20.

  Sprzedaż karnetów dostępna jest wyłącznie przez Internet oraz w naszych Punktach Obsługi Kibica #NaStadionie. Zdalnie swój abonament można nabyć poprzez stronę bilety.cracovia.pl.

  PRZEDŁUŻŻE SWÓJ KARNET I OTRZYMAJ ZNIŻKĘ ZA KONTYNUACJĘ!

  Karnetowicze przedłużający swoje karnety jak zwykle mogą liczyć na niższą cenę nowego pakietu! Z promocji mogą skorzystać kibice, którzy w poprzednim sezonie posiadali Karnet Cały 2019/2020 lub Karnet Wiosna 2020 i nie zdecydowali się na zwrot swoich karnetów w trakcie sytuacji epidemicznej. Serdecznie dziękujemy Wam za Wasze wsparcie!


  PROMOCJE:

  - OFERTA DLA STUDENTÓW:

  Studenci wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

  Dostępne są również karnety studenckie na cały sezon za 99 zł! Za jesienny abonament żacy zapłacą 49 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz całosezonowe karnety za 99 zł. Za Karnet Jesień pasiaste Panie także zapłacą 49 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnety Jesień i Cały odpowiednio za 49 i 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).
   
  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

  - ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

  Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet Cały dla dziecka w tym wieku kosztuje 20zł, a Karnet Jesień 10zł.

  - PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

  Dostępne są również karnety całosezonowe dla dzieci w tym przedziale wiekowym. Cena także w tym wypadku wynosi 99 zł (Karnet Jesień - 49 zł). Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

  - OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:

  Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Roczny karnet dla osoby niepełnosprawnej to jedynie 20 zł. Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

  Honorujemy także Krakowską Kartę Miejską! Jej posiadacze mogą liczyć na 10% rabatu na dowolny sektor z wyłączeniem sektora VIP.

  Dodatkowe korzyści to także zniżka 10% na bilety VIP Silver oraz VIP Gold, a także zakupy w Oficjalnym Sklepie Cracovii. Wraz ze startem rozgrywek hokeja na lodzie posiadacze Karty mogą liczyć na ten sam rabat na karnety hokejowe.

  Promocje związane z honorowaniem Karty nie łączą się z innymi promocjami oferowanymi przez Klub.

  KARNETY VIP

  Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić karnety na mecze Cracovii na sektor VIP. Z uwagi na obowiązujące obostrzenia sanitarne, vipowskie abonamenty można zaopatrzyć się wyłącznie w drodze kontaktu z p. Moniką Misiak. Wiadomości mailowe przyjmujemy pod adresem: monika.misiak@cracovia.pl, tel. 694 464 558. W sprawie biletów i karnetów na pozostałe sektory numerem kontaktowym jest 694 464 557.

  Karnet na mecze Pasów mogą kupować tylko posiadacze Kart Kibica Cracovii. Przypominamy, iż Kartę Kibica można wyrobić wyłącznie w Punktach Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1! Cena Karty Kibica wynosi 15 zł. 


  BILETY JEDNORAZOWE:


  Prezentujemy kompletny cennik biletów na mecz Cracovia - Piast:


  Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

  Spotkania #NaStadionie przy ul. Józefa Kałuży 1 nadal odbywać się będą w reżimie sanitarnym, podyktowanym pandemią koronawirusa. Wszystkich nabywców karnetów oraz biletów na mecze Cracovii prosimy o stosowanie się do komunikatów, podawanych przez spikera, oraz zachowanie niezbędnego dystansu społecznego. O ew. zmianach w zasadach organizacji spotkań będziemy informować na bieżąco.

  Niezmiennie w mocy pozostaje również rozporządzenie sanitarne, w związku z którym nie może być prowadzona stacjonarna sprzedaż biletów w dniu meczu. Wówczas bilety dostępne będą wyłącznie online i będzie można je nabyć poprzez portal bilety.cracovia.pl, który znaleźć można [POD TYM LINKIEM].

  Bądźże z nami podczas meczu z Piastem!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ