Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2023!

  05.12.2022
  Ruszyła sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2023!

  Punktualnie o godzinie 10:00 ruszyła sprzedaż abonamentów na spotkania Pasów w rundzie wiosennej PKO BP Ekstraklasy sezonu 2022/2023! Swój karnet można zakupić lub przedłużyć drogą internetową i w Punktach Obsługi Kibiców.

  POKi czynne są niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, natomiast w weekendy od 10:00 do 18:00. Możliwość zakupu karnetu online dostępna jest [TUTAJ].

  Aby docenić naszych karnetowiczów, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Osoby kupujące karnet stacjonarnie, otrzymają ją bezpośrednio przy zakupie. Natomiast kibice nabywający abonamenty drogą internetową będą mogli odebrać prezent przy okazji wizyty w Punkcie Obsługi Kibiców.
   
  Oprócz tego, do końca grudnia, miejsca dotychczasowych karnetowiczów oraz posiadaczy Meczowych 3-Paków z rundy jesiennej będą zarezerwowane. Istnieje możliwość jego odnowienia lub wyboru innego.

  Cennik:

  Cena karnetu ze zniżką*Cena karnetu bez zniżki
  Sektor A/B188 zł209 zł
  Sektor C**10 zł-
  Sektor D107 zł119 zł
  Sektor E/G215 zł239 zł
  Sektor F/H269 zł299 zł
  Sektor I161 zł179 zł
  VIP Silver809 zł899 zł
  VIP Gold1619 zł1799 zł

  * Zniżka obowiązuje karnetowiczów z rundy jesiennej 2022 i posiadaczy Meczowego 3-Paku. Do zakupu abonamentu niezbędna jest Karta Kibica.

  ** Sektor dla osób niepełnosprawnych

  - KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

  Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie na rundę wiosenną za 99 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również wiosenne karnety za 99 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet za 99 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.

  - OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

  Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na wiosnę dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 10 zł! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ