To się nazywa powrót! Marcin Budziński ponownie w Cracovii!

  18.06.2018
  To się nazywa powrót! Marcin Budziński ponownie w Cracovii!
  To może być jeden z najciekawszych transferów w Polsce przed nowym sezonem LOTTO Ekstraklasy. Marcin Budziński podpisał kontrakt z Cracovią i ponownie założy koszulkę w biało-czerwone pasy! Popularny „Budzik” związał się z najstarszym klubem sportowym dwuletnią umową. Marcin, witamy ponownie!

  To może być jeden z najciekawszych transferów w Polsce przed nowym sezonem LOTTO Ekstraklasy. Marcin Budziński podpisał kontrakt z Cracovią i ponownie założy koszulkę w biało-czerwone pasy! Popularny "Budzik" związał się z najstarszym klubem sportowym dwuletnią umową. Marcin, witamy ponownie!

  Zaledwie rok trwał rozbrat Marcina Budzińskiego z Cracovią, z której odszedł po sezonie 2016/17. Przez ten czas "Budzik" występował w Melbourne City FC, klubie australijskiej ekstraklasy. W sezonie 2017/18 rozegrał 17 spotkań, w których zdobył 5 bramek.

  Wcześniej przez ponad pięć lat reprezentował Cracovię, do której trafił z Arki Gdynia w sezonie 2011/12. Ma na swoim koncie aż 167 występów w oficjalnych spotkaniach „Pasów", w tym 131 na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. W koszulce w biało-czerwone pasy aż 25 razy pokonywał bramkarzy rywali.

  - Cieszę się, że wracam do Cracovii. Grając w Australii z pewnością zdobyłem nowe doświadczenie i mam nadzieję, że będę mógł je wykorzystać w Polsce, z korzyścią dla "Pasów" - powiedział 27-letni pomocnik kilka chwil po podpisaniu kontraktu z Klubem

  "Budzik", witamy (ponownie) w Klubie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ