Trener Michał Probierz na dłużej w Pasach!

  30.09.2020
  Trener Michał Probierz na dłużej w Pasach!

  Obowiązująca do czerwca przyszłego roku umowa szkoleniowca Pasów została przedłużona o kolejne dwa lata! Dzięki nowym zapisom Trener Michał Probierz pozostanie trenerem I zespołu Cracovii do 2023 roku.


  - Przede wszystkim dziękuję Profesorowi za zaufanie. Obraliśmy w Klubie wspólny kierunek, w którym wszyscy zmierzamy. - skomentował szkoleniowiec chwilę po przedłużeniu umowy. - Na drodze czasem pojawiają się zakręty i jest pod górkę, ale w klubach sportowych to normalna kolej rzeczy przy wytężonej pracy. Na pewno drużyna zrobiła postęp przez ten czas - dwukrotnie graliśmy w europejskich pucharach oraz zdobyliśmy Puchar Polski.

  Cieszy nas również będąca na ukończeniu nowa baza treningowa, która na pewno stanowić będzie wielki krok i narzędzie do jeszcze większego rozwoju Cracovii, począwszy od grup młodzieżowych aż do pierwszej drużyny.
  Trwający sezon jest i pewnie będzie wyjątkowo trudny z uwagi na ciążące nam minusowe punkty. Nie poddajemy się jednak i walczymy dalej. 

  - Przedłużenie kontraktu z Michałem Probierzem to potwierdzenie wzajemnych chęci budowy Klubu, który na dobre zagości w rozgrywkach europejskich. Klubu opartego na trwałych podstawach. Cieszymy się, że Michał Probierz zgodził się realizować z nami tę wizję. - powiedział Prezes Zarządu MKS Cracovia SSA, prof. Janusz Filipiak.

  W najbliższy piątek o 20:30 piłkarze Pasów zmierzą się na wyjeździe z wrocławskim Śląskiem, pod wodzą Trenera Probierza walcząc o kolejne ważne zwycięstwo.

  Trenerze, cieszymy się na dalszą wspólną pracę!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ