Włącz #TrybKibic!

  14.04.2023
  Włącz #TrybKibic!

  Przed sobotnim spotkaniem przeciwko Radomiakowi Radom, pora na kolejną edycję akcji dla naszych sympatyków. Pozwoli ona na większą aktywizację na trybunach. W jaki sposób? Przekonajcie się sami!

  Naszym głównym celem jest zachęcenie Was do tego, aby zostawić problemy życia codziennego i sprawy zawodowe na dalszy plan przy okazji meczu piłkarskiego. Pamiętaj, że Twoja obecność na trybunach to idealny powód, żeby pokazać swoje wsparcie dla zespołu!

  Akcja Włącz #TrybKibic to szereg aktywizujących atrakcji, które szykujemy dla Was w najbliższych tygodniach. Bądźcie czujni, śledźcie nasze kanały społecznościowe i bądźcie bezpośrednio zaangażowani w dzień meczowy!

  Najlepsi kibice to kibice Pasów! Pokaż nam jak wspierasz drużynę w dniu meczu, a my zaprezentujemy to wszystkim innym fanom na Stadionie! Właśnie Twoje zdjęcie może pojawić się na stadionowym telebimie w przerwie meczu!

  Jak?

  1) Wstaw w dzień meczu (15.04.2023) fotografię na Facebooku, Twitterze lub Instagramie z hasztagiem #TrybKibic. Zdjęcie powinno przedstawiać Ciebie wspierającego Cracovię - możesz pokazać swoją podróż na Stadion, kibicowanie na trybunach, oczekiwanie na mecz, etc.

  Pamiętaj! Post musi być publiczny. Wstawienie hasztagu oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na wykorzystanie wizerunku do celów marketingowych.

  2) Czekaj na przerwę najbliższego domowego meczu - Twoje zdjęcie pojawi się na telebimach znajdujących się nad bramkami stadionu przy ul. Kałuży.


  Pokaż swoje wsparcie dla naszego zespołu - włącz #TrybKibic! 

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ