Zasady powrotu Kibiców na trybuny Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1

  16.06.2020
  Zasady powrotu Kibiców na trybuny Stadionu przy ul. Józefa Kałuży 1

  W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12.06, kluby centralnych szczebli rozgrywkowych otrzymały pozwolenie na organizację imprez masowych z udziałem ograniczonej liczby Kibiców. Na trybunach będzie mogła zasiąść grupa stanowiąca 25% ogólnej pojemności danego stadionu.

  Ostateczna decyzja o zgodzie na organizację meczu z udziałem publiczności należy jednak do władz województwa. W oczekiwaniu na odpowiedź prezentujemy plan powrotu kibiców na stadion przy ul. Józefa Kałuży 1.


  Pierwszeństwo wejścia na obiekt przy ul. Józefa Kałuży 1 w nowych realiach będą mieć posiadacze karnetów na cały sezon 2019/20 bądź rundę wiosenną trwających rozgrywek. W związku z tym, że grupa naszych stałych bywalców wykracza ilościowo ponad liczbę udostępnionych urzędowo miejsc, zdecydowaliśmy się na formę, która uwzględniać będzie pierwszeństwo Waszych zgłoszeń.

  Prosimy o wyrozumiałość w tym względzie - próg 25% pojemności obiektu jest dla nas progiem nieprzekraczalnym, a obowiązkowe bufory dla przebadanej na obecność wirusa SARS-CoV-2 obsługi technicznej meczu oraz konieczność zachowania ustalonych odległości na widowni sprawiają, iż na niektórych sektorach liczba karnetowiczów jest zdecydowanie wyższa niż liczba udostępnionych miejsc. Duża liczba miejsc zajmowanych zazwyczaj przez karnetowiczów musiała zostać wyłączona ze względu na wyżej wymienione okoliczności. Klub traktuje wszystkich karnetowiczów na takich samych zasadach i nie chce narzucać Kibicom nowych miejsc, dlatego też zdecydowaliśmy się na rozwiązanie, które pozwoli Wam wybrać swoje miejsce na stadionie spośród udostępnionych.

  Dzisiaj, tj. 16 czerwca o godz. 19:06, na naszym portalu biletowym, pod adresem bilety.cracovia.pl, uruchomimy dla Państwa darmową możliwość wyboru miejsc, które zostaną udostępnione na mecz z Jagiellonią Białystok (niedziela, 21 czerwca, godz. 15:00). Skorzystać z niej będą mogli wyłącznie posiadacze karnetów. Miejsca zostały wyselekcjonowane tak, by utrzymać bezpieczny sanitarnie dystans społeczny i można je wybierać na stronie bilety.cracovia.pl do końca dnia poprzedzającego mecz, w tym przypadku do soboty, 20 czerwca do północy.

  UWAGA: MKS Cracovia SSA złożył stosowne dokumenty do odpowiednich organów odpowiedzialnych za wydanie zgody na organizację meczu z udziałem publiczności i w dalszym ciągu oczekuje na decyzję. W momencie jej otrzymania Klub poinformuje Kibiców, czy ich udział w niedzielnym spotkaniu będzie możliwy.


  Wybór miejsca


  Liczba karnetowiczów na poszczególnych sektorach naszego Stadionu znacznie się różni. W związku z tym poszczególnym karnetowiczom udostępniamy miejsca na wybranych sektorach:

  - Karnetowicze sektora A: do wyboru miejsca na sektorach A, D, I, J

  - Karnetowicze sektora B: do wyboru miejsca na sektorach B, A, D, I, J

  - Karnetowicze sektora C: do wyboru miejsca wyłącznie na sektorze C

  - Karnetowicze sektora D: do wyboru miejsca wyłącznie na sektorze D

  - Karnetowicze sektorów E oraz G: do wyboru miejsca na sektorach E, G, D, I, J

  - Karnetowicze sektorów F oraz H: do wyboru miejsca na sektorach F, H, E, G, D, I, J

  - Karnetowicze sektora I: do wyboru miejsca wyłącznie na sektorze I

  - Karnetowicze sektorów VIP: miejsca na sektorach VIP Silver oraz Gold.

  Uprzejmie prosimy o wybieranie w pierwszej kolejności miejsc na sektorach, na który posiadacie Państwo Karnet Cały lub Wiosna. Po wybraniu darmowego biletu zostanie on nabity na Kartę Kibica Cracovii. Należy pamiętać, aby Kartę Kibica zabrać ze sobą na mecz.

  Możliwość wyboru miejsca będziemy Państwu udostępniać przed każdym kolejnym spotkaniem domowym aż do końca rozgrywek 2019/20. Przypominamy, że zmierzymy się wówczas z Jagiellonią, Pogonią oraz Lechem Poznań. U siebie zagramy również starcie półfinałowe Totolotek Pucharu Polski z warszawską Legią.

  Wszystkich, którzy skorzystają z możliwości wejścia na nasz Stadion, prosimy o stosowanie się do wytycznych sanitarnych. To czas, w którym od nas wszystkich wymagana jest szczególna ostrożność. By przeżywać wspólnie sportowe emocje, musimy trzymać się wytyczonych na obiekcie środków komunikacyjnych, utrzymywać dystans między poszczególnymi miejscami oraz stosować się do wszelkich procedur i komunikatów spikera. Informujemy również, iż Klub ma prawo do przeprowadzenia kontroli higienicznych środków ostrożności, w szczególności do sprawdzenia temperatury w momencie wchodzenia Kibiców na Stadion. W przypadku stwierdzenia potencjalnych objawów, Klub może odmówić tej osobie wejścia na stadion.

  Już teraz cieszymy się na wspólne spotkanie po ponad trzech miesiącach! Mamy nadzieję, że już w niedzielę zobaczymy się #NaStadionie.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ