Bogusław Kuraś z wizytą w Lechii Sędziszów Małopolski

  17.06.2024
  Bogusław Kuraś z wizytą w Lechii Sędziszów Małopolski

  Bogusław Kuraś w minionym tygodniu wizytował kolejny Klub Partnerski Cracovii. Tym razem była to Lechia Sędziszów Małopolski, gdzie z bliska mógł przyjrzeć się sporej liczbie treningów grup tamtejszej akademii.

  Przedstawiciele obu klubów w następujący sposób podsumowali wizytę:

  Bogusław Kuraś, Koordynator Klubów Partnerskich Cracovii: "Wizyta w Sędziszowie Małopolskim była kolejną okazją do zapoznania się z procesem szkoleniowym klubu partnerskiego. Spora liczba treningów, jakie miałem okazję zobaczyć była dla mnie bardzo wartościowym czasem, a wspólne rozmowy z Trenerami oraz Koordynatorem przybliżyły mi działania Akademii. Bardzo pozytywnym elementem było bardzo duże zaangażowanie zawodników, warunki treningowe w Sędziszowie Małopolskim są na bardzo dobrym poziomie i jestem przekonany, że zawodnicy mają tam spore możliwości do rozwoju. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy uda nam stworzyć jeszcze lepsze środowisko z korzyścią dla najmłodszych".

  Marcin Konefał, Koordynator grup młodzieżowych Lechii Sędziszów Małopolski: W środowe popołudnie przyjechał do nas trener koordynator Klubów Partnerskich Cracovii Bogusław Kuraś. Podczas spotkania obserwował treningi naszych zawodników, konkretnie Skrzatów Młodszych, Skrzatów Starszych, Orlików, Młodzików oraz Trampkarzy, poznając trenerów i naszych zawodników. Wszyscy mieli okazje do wspólnych rozmów i wymiany doświadczeń. Dziękujemy za przybycie i oczywiście zapraszamy ponownie".

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ