Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Zagłębie Lubin [RELACJA TEKSTOWA]

23.11.2019
    Zapraszamy na relację tekstową z ostatniego spotkania kalendarzowego roku 2019 w Centralnej Lidze Juniorów. Młode Pasy zmierzą się z liderem z Lubina.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90+' KONIEC! Lider pokonany po hat-tricku Michała Rakoczego. Trzy punkty pozostają w Krakowie, kończymy rok kalendarzowy ważnym zwycięstwem!

90+' Na boisku pojawia się Kłąb.

90+' Od środka goście.

90' HAT-TRICK RAKOCZEGO W OSTATNICH SEKUNDACH REGULAMINOWEGO CZASU GRY! Długie podanie, nasz zawodnik mija bramkarz rywali i mamy 3:2!

87' Nieplanowany strzał zawodnika rywali spod linii środkowej wybija nasza obrona.

86' Dośrodkowanie w pole karne nie dociera do Zająca.

85' Zaczepna akcja gości na naszej połowie zakończona złapaniem rywali w pułapkę ofsajdową.

83' Grzebieluch z dystansu, niestety wprost w bramkarza gości.

81' Wohlman do końca walczy o piłkę na prawej stronie. Arbiter uznaje jednak jego zagranie za faul, piłka dla gości.

80' Długie zagranie lubinian na naszą połowę nie przynosi efektów. Piłka nie dociera w pole karne.

78' W poszukiwaniu trzeciej bramki urywa się Michał Rakoczy, lecz akcja przerwana. Spalony.

76' Rakoczy z lewej strony pola karnego uderza, ale wyłapuje to bramkarz gości.

75' Druga zmiana w zespole Zagłębia. Rogalski zastępuje Żynka.

73' Ataki rywali przerywane są w środku pola. Goście liczą na upływający czas i utrzymanie remisu.

70' Mocne, długie zagranie do narożnika boiska. Nie opanowuje tego Kwiatkowski, piłka dla gości.

69' Pasy w ataku pozycyjnym. Chcemy wykorzystać przewagę poprzez zepchnięcie rywala do defensywy.

67' Przed gośćmi ponad 20 minut gry w osłabieniu. Walczak za faul na Kapku ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

66' Pierwsza zmiana w naszym zespole. Gut zastąpiony przez Kapka.

64' Gracze Zagłębia w ofensywie. Siga rozgrywa od środka, lecz dobrze ustawiona jest obrona Pasów, która szybko przejmuje piłkę.

62' Za plecami Pieńczaka Zając czeka na dobre podanie. Nasz gracz jednak pewnie interweniuje.

59' Oglądamy ciekawe, dynamiczne spotkanie. Wciąż remis w meczu Pasów z liderem.

58' Fauluje Walczak, żółta kartka.

57' Pasy od środka.

56' Niestety, Hanc wyrównuje stan meczu. 2:2.

55' Zając szuka partnera w polu karnym. Szykuje się do mocnego zagrania.

53' Grzebieluch szarpie lewą flanką, ale w ostatniej chwili blokuje to obrońca z Lubina.

51' Gra wznowiona od środka.

50' DRUGA BRAMKA RAKOCZEGO! Doskonale zmieszczona piłka obok dalszego słupka i mamy 2:1!

48' Ofensywne zapędy gości zatrzymane na linii pola karnego.

46' Wracamy do gry. Goście z jedną zmianą. Kusztal zastąpiony przez Kłudkę.

45' Koniec pierwszej połowy. Do przerwy młode Pasy remisują z liderem 1:1! Liczymy na walkę o zwycięstwo po przerwie.

44' Uderzenie z rzutu wolnego nieco zaskakuje Grzywaczewskiego, który jednak finalnie opanowuje piłkę.

42' Wracamy do gry, nasz zawodnik podnosi się z boiska.

41' Kwiatkowski faulowany - przerwa w grze, niezbędna interwencja medyczna.

39' Grzebieluch trafia do siatki, lecz radość przedwczesna - arbiter odgwizduje spalonego.

37' Tym razem na zagranie decyduje się Sangowski, ale nie znajduje partnera.

36' Kusztal z wrzutką w pole karne, którą pewnie wyłapuje Grzywaczewski.

34' Zając z faulem w ataku, poszkodowany Wohlman. Piłka przyznana Pasom.

32' Rozpoczynamy od środka.

31' Niestety, remis. Sangowski dryblingiem znajduje się w dobrej pozycji, pokonując Grzebielucha.

28' Goście poszukują wyrównania. Rozegranie w naszym polu karnym kończy się jednak pewną interwencją obrony.

25' Radzimy sobie z drugim rzutem rożnym.

24' Rzut rożny dla gości wybity przez Pieńczaka na kolejny korner.

22' Obrót Rakoczego z piłką przed polem karnym i zagranie do Jakuba Guta minimalnie zbyt mocne. Aut dla rywali na własnej połowie.

20' Bliźniacza akcja następuje chwilę później. Pasy są stroną dominującą w meczu z liderem.

18' Długie zagranie po piłce odzyskanej przez Guta szuka Grzebielucha. Wychodzi do przodu bramkarz gościm, przechwytując piłkę i rozgrywając z obrońcami.

16' Oszołomieni goście mają problemy z wyjściem z własnej połowy.

14' Od środka lubinianie.

13' PASY NA PROWADZENIU! Bociek do Rakoczego, który pewnie trafia obok bramkarza gości.

12' Tym razem kluczowy okazuje się wślizg Kwiatkowskiego, który trafia do naszych skrzydłowych.

11' Z linii bramkowej wybijamy piłkę, która trafia do graczy Zagłębia. Na szczęście z drugiego strzału nic nie wynika.

10' Uderzenie zza pola karnego pewnie wybronione przez Grzywaczewskiego.

8' Ofiarny wślizg Wohlmana chroni Pasy przed groźnym dośrodkowaniem.

5; Bez większego problemu radzimy sobie z tym stałym fragmentem.

4' Długie zagranie do Zająca przerwane przez Wohlmana w linii obrony, rzut wolny dla gości.

2' Pierwsza zaczepna akcja Cracovii prowadzona przez Kwiatkowskiego. Lubinianie przerywają to wybiciem do przodu.

1' Rozpoczynamy! Od środka Pasy.

Skład Pasów: Grzywaczewski - Pieńczak, Góralczyk, Stachoń, Bociek, Grzebieluch, Rakoczy, Gut, Kwiatkowski, Wohlman, Ziemnik