Juniorzy młodsi pokonują Prądniczankę

  02.12.2020
  Juniorzy młodsi pokonują Prądniczankę
  Juniorzy młodsi rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem zespół trenera Michała Guji zmierzył się z KS Prądniczanka. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem Pasów.

  KS Prądniczanka - Cracovia 0:8 (0:4)

  Bramki dla Pasów:

  12' Ptak (Mrozik)
  20' Ptak (Kudzia)
  27' Ptak (Mrozik)
  38' Ptak (Gorszkow)
  47' Ptak (Gorszkow)
  66' Testowany (Leśniak)
  82' Ptak (Testowany)
  89' Gorszkow (Kudzia)

  Skład Cracovii:

  Podlipni, Testowany (45' Żakieta), Bednarz, Hulidov (45' Doroszkiewicz), Kociołek (45' Bolsęga), Gorszkow, Zakrzewski (45' Leśniak), Kudzia, Mrozik, Piekarz, Ptak

  Po zakończeniu meczu trener Michał Guja do podsumowania spotkania wytypował strzelca sześciu z ośmiu bramek jakie zdobyła Cracovia. Aleksander Ptak w taki sposób podsumował sparing z KS Prądniczanką:

  "Przede wszystkim jako drużyna zagraliśmy dzisiaj bardzo dobre spotkanie, cały mecz dominowaliśmy i w zasadzie nie dopuściliśmy przeciwnika do głosu. Za każdym razem, gdy tylko odebraliśmy piłkę to naciskaliśmy na bramkę rywala. Praktycznie większość meczu odbywała się na połowie Prądniczanki.

  Ja osobiście jestem bardzo zadowolony ze swojego występu. Strzelenie bramki to dla napastnika zawsze świetne uczucie, a zwłaszcza kiedy wpadnie ich aż sześć. Jest to dodatkowy 'smaczek'. Cieszę się, że udało mi się strzelić dzisiaj większość bramek"

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ