Konrad Golonka z zawodowym kontraktem!

  14.01.2024
  Konrad Golonka z zawodowym kontraktem!

  Miło nam poinformować, iż golkiper zespołu Juniorów Młodszych, Konrad Golonka podpisał 3-letni, zawodowy kontrakt z Najstarszym Klubem Sportowym w Polsce.

  - Cieszymy się z rozwoju zawodników trenujących w naszej Akademii. Jednym z takich talentów jest Konrad, który dostał możliwość pokazania swoich umiejętności w Turcji przy okazji zgrupowania pierwszego zespołu. Mamy nadzieję, że w przyszłości swoją postawą na boisku będzie nam dawał wiele powodów do zadowolenia - przyznaje Wiceprezes MKS Cracovia SSA i Dyrektor Sportowy, Stefan Majewski.

  - Za Konradem bardzo intensywne miesiące, w których pokazał się bardzo dobrej strony podczas treningów i meczów Centralnej Ligi Juniorów. W efekcie, decyzją sztabu szkoleniowego oraz koordynatora szkolenia bramkarzy, zdecydowaliśmy o powołaniu go do seniorskiej drużyny na obóz przygotowawczy w Turcji. Jako bramkarz charakteryzuje się wysokim wyszkoleniem technicznym w zakresie techniki bramkarskiej, dobrym działaniem w sytuacjach 1 na 1, czy też otwarciem gry i reakcją na działania pod pressingiem przeciwnika - dodaje Wicedyrektor Sportowy, Filip Trubalski.

  Konrad Golonka jest zawodnikiem, który regularnie stawał między słupkami zespołu Pasów rywalizującego w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-17.

  Konrad, gratulujemy podpisania kontraktu i życzymy samych udanych dni w barwach Cracovii!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ