M. Mrozik: Chcemy pozostać liderem do końca

  29.11.2021
  M. Mrozik: Chcemy pozostać liderem do końca

  Po nieudanym początku listopada, zespół juniorów starszych w końcu wrócił na zwycięską ścieżkę! Podopieczni trenera Wojciecha Ankowskiego pokonali w sobotę Pogoń Szczecin 3:2 i na chwilę obecną są liderem Centralnej Ligi Juniorów U-18. Na temat tego spotkania wypowiedział się, wracający do pierwszego składu po nieobecności w meczu z Wartą, strzelec drugiego gola dla Pasów – Maciej Mrozik.

  Maciej Mrozik: „Zwycięstwo w meczu z Pogonią smakuje niezwykle dobrze. Po trzech porażkach z rzędu, cieszymy się, że tym razem to my byliśmy lepsi od przeciwnika. Trzy punkty zdobyte w sobotnim starciu satysfakcjonują tym bardziej, że mogą mieć kluczowe znaczenie w kontekście walki o najwyższe cele w rundzie wiosennej. Osobiście jestem zadowolony, że miałem swój wkład w końcowy rezultat i pomogłem drużynie zdobywając bramkę. Co warte podkreślenia, zdobyliśmy trzy gole przeciwko najlepszej defensywie ligi – zespołowi aktualnego Mistrza Polski. To dobry prognostyk przed końcem rundy. W każdym spotkaniu chcemy tych bramek strzelać jak najwięcej i liczymy, że mecz z Pogonią dodatkowo nas uskrzydli, gdyż w ostatnich tygodniach brakowało nam trochę szczęścia. Choć wiemy, że w ligowej tabeli jest obecnie bardzo duży ścisk i niektóre zespoły nie rozegrały jeszcze zaległych meczów, powrót na pozycję lidera bardzo nas cieszy i mamy nadzieję, że pozostaniemy na pierwszym miejscu już do końca. Cały czas pamiętamy jednak, że to dopiero półmetek sezonu i niezmiennie patrzymy tylko na siebie. Teraz liczy się dla nas wyłącznie mecz z Górnikiem, w którym chcemy udowodnić, że ten chwilowy kryzys pozostawiliśmy za sobą już na dobre”.

  Ostatni w tym roku mecz ligowy juniorów starszych odbędzie się w sobotę na boisku Cracovia Training Center w Rącznej. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 12:00.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ