MKS Tarnovia klubem partnerskim Cracovii!

  27.03.2024
  MKS Tarnovia klubem partnerskim Cracovii!

  MKS Tarnovia dołączyła do projektu klubów partnerskich Cracovii! W podpisaniu umowy uczestniczyli prezes Mateusz Dróżdż, koordynator klubów partnerskich Bogusław Kuraś, dyrektor Akademii Jakub Popielarz, a ze strony Tarnovii prezes Magdalena Pasek, przedstawiciele rady nadzorczej Tadeusz Bałchanowski i Sebastian Dychtoń, a także trenerzy Grzegorz Jasiak i Hubert Plebanek.

  Podpisaliśmy historyczne porozumienie z Cracovią. Pani prezes Magdalena Pasek swoim podpisem potwierdziła wcześniejsze ustalenia, które mamy nadzieję, że spowodują ożywienie i powrót współpracy z Cracovią. Pamiętajmy, że Mateusz Klich czy Bartosz Kapustka łączyli Tarnovię z Cracovią i myślę, że kolejnych takich zawodników będziemy mieć teraz bez liku dzięki naszej współpracy. Uważam, że Cracovia jest idealnym partnerem do takiej współpracy, wzajemne sympatie kibiców, bliskość klubów i wspólne doświadczenie będą działać na korzyść. Piłka jest w grze i myślę, że będziemy zdobywać nią coraz więcej bramek" — mówi przedstawiciel rady nadzorczej Tarnovii Tadeusz Bałchanowski.

  Będziemy stawiali na jakość i zaangażowanie w relacji, w budowaniu kolejnych wspólnych projektów, które będą przynosić pozytywne efekty dla obydwu stron. Chcemy, by ten projekt dynamicznie rósł i się rozwijał, a wszystko sprowadza się do tego, by szkolenie w Akademii Cracovii i u naszych partnerów było na jak najwyższym poziomie. Z tego w przyszłości może czerpać cała polska piłka, bo na przykładzie Tarnovii doskonale pamiętamy Mateusz Klicha czy Bartosza Kapustki, którzy z Tarnovii przeszli do Cracovii, a potem w piękny sposób zapisali się w historii polskiej piłki, grając na bardzo wysokim poziomie. Połączenie za sprawą tych dwóch piłkarzy miało znaczenie, jest to też na pewno ważny akcent dla całej współpracy" — dodaje dyrektor Akademii Cracovii Jakub Popielarz.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ