Tomáš Vestenický dołącza do Cracovii!

  19.02.2016
  Tomáš Vestenický dołącza do Cracovii!
  Drużyna Cracovii wzbogaciła się o nowego zawodnika! Jest nim Tomáš Vestenický, który przychodzi do naszego Klubu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu. Tomáš, powodzenia!

  Drużyna Cracovii wzbogaciła się o nowego zawodnika! Jest nim Tomáš Vestenický, który przychodzi do naszego Klubu z AS Roma na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu. Tomáš, powodzenia!

  Tomáš Vestenický urodził się 6 kwietnia 1996 roku w miejscowości Topoľčany na Słowacji i to tu rozpoczynał karierę w młodzieżowej drużynie MFK Topvar. Następnie reprezentował barwy młodzieżowych zespołów FC Nitra i AS Roma. W sezonie 2013/2014 rozpoczął przygodę w seniorskiej piłce, będąc najpierw graczem FC Nitra a później AS Roma. Jesień obecnie trwającego sezonu spędził na wypożyczeniu w Modena FC.

  Nasz nowy zawodnik ma za sobą występy w młodzieżowych reprezentacjach Słowacji U-16, U-17, U-18 i U-19. Słowak mierzy 175 cm wzrostu i gra na pozycji napastnika.

  - Bardzo się cieszę z tego, że dołączam do Cracovii. To silny zespół i mam nadzieję, że uda mi się tu zrobić kolejny krok w mojej karierze - przyznaje 19-letni piłkarz.

  A co o swoim nowym podopiecznym mówi trener Jacek Zieliński? - To bardzo ciekawy, utalentowany chłopak. Umie strzelać bramki, zdobywał ich w przeszłości bardzo dużo. Z pewnością jest nam w stanie pomóc - wyjaśnia szkoleniowiec Cracovii.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ